Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamáktól kérdezném...

Kriszta66 kérdése:

Cukros kismamáktól kérdezném akinek csak diétázni kellett hogy ők is fogytak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terheléses vércukor-vizsgálaton derült ki, hogy terhességi diabéteszem van, 150 CH-s diétát kellett tartanom, nem fogytam, de onnantól kezdve már nem is híztam, max. 1-2 kg-t. Mondjuk az orvos folyton mondta, hogy ne fogyjak, mert elég vékony voltam akkor is, amikor terhes lettem. (180 cm, 61 kg) Így összesen 10 kg-t szedtem fel a terhesség alatt, ami a szüléssel rögtön le is ment. Kellemes hétvégét és boldog babavárást!
2010. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb. az utolsó két hónapban kellett diétáznom, és fogytam is 2 kg-ot. Így csak 8 kg-ot híztam. De így lett egy gyönyörű 4 kilós kislányom. Anyum aggódott a fogyásom miatt, de a doki nem igazán. Elvileg nem rossz ez a diéta, és kicsi amúgy is elveszi a magáét.
2010. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Nekem 180 CH diétát kell tartanom , 65 kg -ról indultam mikor legutojára mért a védőnő akkor voltam 68,5 most meg 66kg és 30 hetes vagyok. Kb. 3 hete diétázom.
2010. júl. 4. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!