Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség közbeni lakásújítgat...

Terhesség közbeni lakásújítgatás alatt nem éreztétek azt, hogy kinyírjátok a férjeteket, :-) mert szöszöl, ahelyett, hogy haladna?

Figyelt kérdés

A sok babacucc miatt muszáj voltunk nekiesni ennek a "projectnek", de ez csak 1 hónapja derült ki, mert akkor kezdtünk vásárolni.

Egy kis festés, polcfelfúrás, laminált parketta, szal nem teljes felújítás, de azért melós, nem mondom...

34 hetes vagyok, már majd megőrülök, hogy kész legyünk, hogy normális körülmények közé jöjjön a babó, de "a zuram" tökörészik, Én meg minnyá megszülök idegességemben, mert mindenen órákig gondolkozik, hogy hogy is legyen.

Kicsit nyugtassatok meg...kérlek

köszi


2010. júl. 3. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nálunk minden napos:)

Csak a tökörészés, mire felfúr egy polcot a gyerek érettségizni fog:)Most 2 éves....

Sajnos vannak ezek a belassult hapsik, akik mire megmozdulnak kitéped a hajad:)

2010. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerencsére nem volt ilyen, mert igazából egy szobát kellett felújítani, de azt felesben csináltuk:)Én festettem, a páromék pedig bebútorozták és mi közösen megtöltöttük szeretettel:)Tehát nem volt semmi panasz:)


DE, drága jó édesapám az én születésemnél valahogy egy bolond lett, bár előtte is az volt azt tegyük hozzá:)Igazából ő egy kőműves aki jó szakember csak amolyan tötyölős:)10 éve állt a házunk amikor én megérkeztem, 10 év alatt nem volt képes bevakolni a házat (pedig pénzünk volt), sőt nem is az,hogy drága anyukám terhessége elején,hanem direkt a végén kezdte el, aznap fejezte be a házat,hogy nekünk haza kellett menni.A lakás belül tiszta por volt, mi délután 2-re értünk haza, nagyanyám délelőtt 10kor kezdett el takarítani.Remélem eltudod képzelni,hogy milyen mocsokba vártak engem.Anyukám olyan szinten ideges lett,hogy még a teje is kishíjján elapadt:)

2010. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! :-)


Hát igen, pont ezekre gondolok...

pedig tudom, hogy nem jó, ha most idegelem magam, mert tényleg beindulhat a szülés, és akkor esély sincs, hogy kész legyen, mire hazajövünk, és még tejem sem lesz, mint a kedves második mamájának majdnem...


azért is írok ide, hogy úgymind kitomboljam magam, így könnyebben elviselem, meg látom, hogy más is van így.:-)

2010. júl. 3. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!


A zénuram is tötyörgös, még szülés után is, de nem zavar...Komótosan, de megcsinálja.Esetleg tanácsokkal segíthetnél neki, hogy hogy Te pl. hogy csinálnád?

2010. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a tied "gondolkozik"hogy hogy is legyen ahogy te írtad:),nem úgy mint az enyém,hogy csak halogatja,hogy óóó....ráér még ez-meg az....hát persze..ők már csak tudják...de szerencsére már a gyerek szobája teljesen kész van,de kb 1hónapja rágoma fülét hogy menjünk már el végre megvenni a polcot,a falra,amin a "kenceficéi"lesznek,és fúrja fel..hát azóta is csakúgy megyünk...a másik meg a függöny..már 2hónapja ott áll,csak felkéne rakni,de előbb megkell pucolni az ablakot,és úgy rakja majd fel azt mondta.Mondom ez oké,de az az ablak azóta sincs megpucolva,magától nemfog..:)Csakmert mondta hogy ő megpucolja,mert én már nembírom,azóta is csakúgy pucolja...:)úgyhogy úgy döntöttem,ma megpucolom,van ilyen hosszú akármi,nemtudom pontosan mi a neve,azzal fogom megpucolni,az annyira nem megeröltető,olyan mint a felmosó,olyan hosszú,aztán felrakni már hátha felrakja végre,ha nem,szólok anyumnak:)A pucolást is mondtam hogy szólok anyumnak,meg mondta anyum is hogy ő bármikor megpucolja,de fel volt háborodva hogy miaz hogy...majd ő megpucolja,ő is megtudja...:)Na szóval nagyjából ennyi,nálunk meg a halogatás van mindig:)Ja,a kórházi csomagról ne is beszéljünk...azzal is kb másfél hónapja rágom a fülét hogy menjünk már el megvenni ami kell,mert nagyon én már nem mászkálhatok(nék),mert nyitva vagyok,de úgynézki muszáj leszek,mert ha rajta múlik,csak az irataimmal megyünk szülni:) (34h)
2010. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:-DD jaj, de jókat nevetek, már megértem, hogy kiírtam ezt a kérdést!!!

Már egyáltalán nem vagyok ideges, köszönöm Nektek!


istenem...tök egyforma mind...

Mi lesz ebből, ha itt lesznek a gyerkőcök...kész idegbaj.


Utolsó előttinek:Ja, ja, gondolkozik, de minek, ha nem csinálja?? A gondolkodást hagyja rám...:-)


Utolsónak:

Nekünk is van 3 polcunk már, amihez kovácsoltvas-szerű polctartót gondoltam, de bazidrága, mert ugyi 6 db kell belőle.

Na, erre kitalálta, hogy majd Ő megcsinálja...3 hete csinálja, a vasak már itt vannak...szerinted????

ja, és a polcokat még le is kéne kezelni, amit én nem tudok most megcsinálni, nem akarok ilyen vegyszerekkel most érintkezni...


Anyám, csak ezen legyünk túl!!!! :-)

2010. júl. 3. 14:01
 7/13 A kérdező kommentje:

jaj, rosszul írtam, utolsó előttinek:

Az az utolsónak szólt, Neked más:

Hát nem gondolod, hogy, Én akinek nem lóg a lába közt semmi, bármiben is tudom, hogy mit hogy kell csinálni??? :-))

Á, nem engedi, hogy bele szóljak, csak ideges lesz tőle, és akkor meg abbahagyja. Azt nem merem megkockáztatni.

Inkább csak megsimizem néha, viszek neki finomat enni-inni, megdicsérem, milyen szép lesz(de mikor????) ha kész lesz...de belül meg majd megőrülök.

Szóval nem sárkányozok,:-) csak nagyon csalódott vagyok, hogy nem kapkodja magát...

2010. júl. 3. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunkis állandó vitatéma, hogy én mindenre azt mondom, hogy MOST,ő meg mindenre azt hogy MAJD. Szerintem ez egy tipikus férfibetegség. És akkor mindig én vagyok a türelmetlen, mindig ezt kapom. De attól még szeretem, csak sokszor tényleg idegesítő ez a halogatás.
2010. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen:) egy férfinek megmondani, hogy lehetne! ;) Ez igaz, látod, csak eszembe jutott, hogy néha én szoktam "instruálni" pl. amikor fel akar fúrni valamit, akkor mondom neki, hogy ide tedd inkább, ott jobb... Mert az is előkészületet vesz igénybe, hogy felmérje, hogy hova is mehetne pl. egy kislámpa :) De édesmackó, mert ha megcsinálja, akkor büszkén nézegeti és dicsérni kell ezerrel, hogy micsoda szakember !:))
2010. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
óóó, ne is mondd. Az én férjem a kiírt időpont előtt egy héttel megkérdezte, hogy minek kell még popsitörlő és cumisüveg :D Ilyenkor hozzánk képest a pasik olyanok, mint ha nem is ezen a bolygón élnének. Csaak ááááállll és néééééz és júúúúj meg jaaaaaaj, neked meg folyik a magzatvized :D:D:D
2010. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!