Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a velemenyetek ahoz hogy...

Mi a velemenyetek ahoz hogy egy kislany virag nevet adni?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy pl, Virag, Irisz, Kamilla nevek. es ha ismertek tobbet akkor irjatok kerlek!🙂 (8 honapos vagyok)

2019. márc. 26. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Fiút várok, de ha lányom lenne esélyes lett volna a Kamilla és a Jázmin is :) A Virág csak azért nem, mert nem illik a vezetéknévhez. Ja, és az Ibolya is nagyon tetszik, csak kár hogy mostmár olyan "idősebb néni" név :)
2019. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
koszonom a kommenteket! En a Narcisz nevet valasztottam mert ma halottam a tv ben es nagyon meg tetszett :)
2019. márc. 26. 20:07
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
A Nárcisz férfinév.
2019. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
OK, nem igaz, tévedtem. Viszont a nárcisztikus viselkedésforma miatt elég negatív kicsengése van, és az valóban egy férfinévből ered.
2019. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A Jácint a férfinév. :D


Nekem a Kamilla és a Kála a kedvencem a virágnevek között. Csak K betűs név nem illik a vezetéknévhez.


Nárcisz nevű ismerősöm van, 30as. Nem csúnya név, csak nekem nem tetszik annyira.

2019. márc. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha lányom lesz (nagyon bízok benne 😀)

Akkor Jázmin lesz a neve! ❤

2019. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is szépek.
2019. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a virág nevekkel, ha hallom, hogy egy kislány Kamillának vagy Ibolyának, Boglárkának hívnak, nem a növényre asszociálok. A férjem Jácint, kislányunk Flóra lesz :)
2019. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én a Nárciszt pont nem adnám a jelentése miatt.

Nekem a Jázmin és Dália tetszik.

2019. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Van sok szép Virágnév. A Kamilla pl egyik leggyönyörűbb. Amúgy pl a Viola Violetta formában tetszik, a Viola pl önmagában nekem túl snassz. Ami virágnevek nekem nem tetszenek pl Rózsa, Ibolya. Amúgy a Róza szép. Meg pl gondolom Büdöskének senki nem akarja elnevezni a gyermekét:) Pedig az is szép virág:):)

Amúgy nagyon szép még pl az Amarilisz/Amarillisz; asszem, az is virág, meg még pl Kála, meg még Nárcisz, Jázmin, Jácinta is jók, Hajnalkából is asszem van virág. A Margaréta érdekes, de faja (fain=jó,klassz:)), a Hortenzia is érdekes, a Liliom is kicsit, de amúgy nagyon jó, de inkább Liliána verziót adnék; Borókát nem adnám, mert túl kislányos; Virág, Írisz-inkább a jó és az átlagos között van; de hajlik a jó felé; inkább a Jácinta is ide, ezek közé tartozik; a sima Viola vállalható, de igazándiból csak Violettaként tetszik; ozt nemtom milyenek vannak még, ha vannak, most ezek jutottak eszembe:):)

2019. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!