Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma miatt 7 hete pihenek....

Hematoma miatt 7 hete pihenek. Ma lemostam a kocsit ilyen sterimos autó mosoba, azóta nehéz a hasam es fajdogal a derekam. Aggodjak? Folytatás

Figyelt kérdés
Olyan érzés a derekam mintha emeltem volna, pedig nem volt nehéz, nem nagy ellenállás kellett, es kb 10 percig tartott. Mégis olyan furán érzem magam. Aggodjak? 20 hetes kismama vagyok. Köszi
2019. márc. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a 7 hete tartó pihenés miatt kicsit eltunyultál, így a kisebb mozgás is jobban megvisel. Vegyél be magnéziumot, pihenj le és ha pár óra múlva sem enyhül, akkor menj orvoshoz.
2019. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mit mondott az orvos? Meddig kell pihenned? Mennyire kell? Csak zuhanyozni állhatsz fel, vagy lehet mozogni, de kímélned kell magad?
2019. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta először, hogy 6 hét szigorú fekvés. De 2,5 éves mellett amennyire lehet. De nagyjából sikerült. Ma megyek hozzá, 1 hónapja voltam, akkor sajnos nem sokat csökkent a hematoma, így nem tudom meddig kell vagy kell e pihenni. Azért voltam bátrabb, mert 2 hete abba maradt a barnázás. De amúgy elmúlt a derék fájás, lehet tényleg csak eltunyultam.
2019. márc. 27. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!