Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt valaki hasonló...

Van/volt valaki hasonló helyzetben? 27 hetes kismama, magzati agykamra tágulat, vagy normális? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
4D ultrahangon voltunk pár napja, azóta nem hagy nyugodni a leletemre írt dolog, miszerint "az oldalkamra hátsó szarva 8-9 mm". Erről szót nem ejtett a szonográfus, azt mondta mindent rendben talált,itthon néztem a papírt, netre beírva pedig sokkot is kaptam. Azóta visszahívtam, azt mondta semmi baj nem lesz,mutassam meg majd ezt a 30.heti UH-n az orvosnak. A védőnő is csak annyit mondott ne aggódjak. De, hogy ez mi vagy mitől, senki semmit. 3 hétig nem akarok idegeskedni ezen, remélem van jó tapasztalatotok és megosszátok, én pedig megnyugodhatok. 🙁

2019. márc. 29. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves 10es ! Mi volt az UH-on?
2022. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!