Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gyovai Gabriella, szülész...

Dr. Gyovai Gabriella, szülész is vagy csak nőgyógyász Szentesen?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen 🙂

2019. márc. 30. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak nőgyógyász. Hozzá jártam engem Ráczhoz irányított legalábbis megjegyezte, hogy őt ajánlja (én tőle viszont nem nagyon vagyok elájulva)
2019. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.🙂
2019. márc. 30. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen 😊
2019. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Gyovaitól sem...
2019. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval.

Gyovai doktornőtől nem hogy nem vagyok elájulva, többet a lábamat be nem teszem a rendelőjébe.

2019. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem miért csak negatív a véleményetek Gyovai Gabriella Nőgyógyászról, épp most készülök hozzá? Ezek szerint rossz választás volt?
2021. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó alkalom amikor elmentem hozzá.Panasz :Peteéréstől kezdve magas pulzus,nem alvás ,aknés bőr ,rosszullétek.Ez fokozódik ameddig meg nem jön. Ahogy elmúlik a menstruáció meg is szűnnek a panaszok. Gondoltam egy hormonvizsgálat vagy akármi. De nem...semmi. Normális,hogy rosszul érzem magam jön a rossz idő sötétedik is meg minden. Majd 3havi antidepresszánst és xanaxot ki is írt gyorsan. Mondom én ezt nem szeretném szedni ,mert szoptatok ,meg amúgy se gondolnám ,hogy ez a gond. Bízzak benne ez sok mindenkinek segített . Gyereknek se árt. Nah ez volt az utolsó alkalom nála.
2021. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!