Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja teszteltem pozit de...

3 napja teszteltem pozit de gorvsolgettem, ma màr semmi, ez gond lehet?

Figyelt kérdés
Ez a 4. Terhessegem, 2x elveteltem uh normális szerintem h izgulok. Eddig sose gorvsolgettem pozi teszt környékén. A teszt szépen erősödött ma reggelre a hasamban érzem a feszülest.nektek is volt gorvsolgettem az elejen? Ilyen váratlanul elmulik? Gondolom dokihoz nincs értelme menni még úgy se lát semmit. Ultrogestant hasznalok

2019. ápr. 2. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasert. A telefonom meghulyult;D
2019. ápr. 2. 09:10
 2/5 anonim válasza:
8 hetes terhes vagyok, az első perc óta görcsöl a hasam,énis féltem hogy ez esetleg rosszat jelent. De a nőgyógyászom megnyugtatott,hogy ez teljesen rendben van.Szedj magnéziumot!nekem az segített
2019. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és az kimaradt hogy nekem is folyton elmult és aztán visszajött
2019. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen sűrűn gorcsolsz? Meg mennyi ideig? Nekem pár perc aztán pihenesre elmulik
2019. ápr. 2. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok, én már két hete görcsölök, de Magne B6 ot szedek rá. Tágul a méh, nyúlnak a szalagok, ezért görcsölünk. Ez teljesen természetes, készül a hely a babócának :) Én sem minden nap görcsölök, van hogy egy-egy nap kimarad a fájdalom.
2019. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!