Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Picit halványabb lett a...

Picit halványabb lett a teszten. Más volt így?

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam dokinál. Minden rendben volt, szívhang is volt. Most kb 8 hetes lehetek (hosszú ciklusaim vannak). Pár naponta ellőttem egy tesztet. Szép erős volt mindegyik, de a mai picit halványabb. Nincs se görcs, se barnázás. Ételundor van de még a mellfájdalom sem jelentkezett.

Kérlek ha csak azért írsz hogy letolj, hogy mi a fenének tesztelgetek ,akkor ne fáraszd a kezed. Azért vagyunk egymásnak hogy segítsünk, nem azért hogy kioktassuk egymást. Komolyan már félek kiírni ide vmit is. Köszönöm!


2019. ápr. 7. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igen, két tesztem is halványabb lett. Ezen kb. semmi nem múlik. A ciklusok hossza nincs hatással a terhességre, ha már egyszer létrjött.
2019. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jartam igy 7 hetesen. Majdnem sirva el is robogtam az orvoshoz! Eg vilagon semmi baj nem volt, csinalt uh-t is!

De tenyleg ne tesztelgess mert bele lehet orulni!;)

2019. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj leírni, hogy ne tesztelgess, mert tényleg semmi értelme nincs. A terhes tesztek nem HCG szintet mérnek, csupán a jelenlétét a szervezetedben. Simán lehet, hogy a veséd éppen máshogyan szűrte meg a véred így más lett a vizeleted koncentrációja, vagy éppen tesztben volt kevésbé koncentrált a reagens.

Ennek annyira nincs értelme, csak itt idegeskedsz miatta, holott ha elvetélsz attól még a teszt akár hetekig maradhat pozitív. Szóval semmit nem érsz el a rendszeres tesztelgetéssel, csak a fölösleges stresszelést, ami amúgy szintén nem teszt jót a babának.

Ezt most nem kioktatásból, hanem jószándékból írtam. Remélem nem érted félre.

2019. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A normális válaszokkal nincs semmi gond, csak néha olyan hangnemet ütnek még páran.....
2019. ápr. 7. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen ellottem meg egy tesztet, mert voot, es lejart volna, csak ugy kivancsisagbol, es 5 hetesen erosebb volt, de tudtam, hogy ez normalis, es minden rendben is volt, most itt szaladgal.
2019. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!