Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fromilid antibiotikumot lehet...

Fromilid antibiotikumot lehet szedni?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok,megfáztam,estére bedugul az orrom és ha fújom akkor sűrű sárgás színű valadek jon az orrombol.Nem faj a torkom nincs lázam sem.Voltam orvosnál es írt fel fromilid nevű antibiotikumot.Szedett már valaki ilyet terhesseg alatt?Ismeri valaki ezt a gyógyszert?Megmondom őszintén,Hogy nem merem bevenni.7 hetesen is volt egy ilyen megfázásom de akkor aktilt írt fel a doki

Ma nem annál az orvosnál voltam.Valaszokat előre is köszönöm.


2019. ápr. 12. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mondtad az orvosnak és látta is hogy terhes vagy ,biztos olyat írt fel amit lehet terhesen szedni.De ha nem hiszel az orvosnak akkor mi mit mondjunk, hogy megnyugodj?:)
2019. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bírálhatok felül egy orvost,de ő meg csak most kezdett el orvosként dolgozni.Nem egy tapasztalt.Azert írtam ide,hogy volt e valaki aki terhesseg alatt ezt a gyógyszert szedte.
2019. ápr. 12. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit ír a betegtájékoztató?
2019. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!