Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosban kit ismertek,...

Dunaújvárosban kit ismertek, aki jó szülész, nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Most fogok a férjemmel Dunaújba költözni, és nem ismerünk ott orvosokat, én viszont babát várok és kéne egy megbízható doki, aki rendes, precíz. Elküldenétek nekem a nevét és az elérhetőségét?
2010. júl. 5. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Barna András. Én hozzá járok. Meg vagyok vele elégedve. Keress rá itt.
2010. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én 38 hetes kismama vagyok,Az én orvosom dr Medve László.Megvagyok vele elégedve,de hallottam róla negatív dolgokat is.(De kiről nem)Viszont a barna dokiról én is jókat hallottam,kedves.Ha kell a Medve elérhetősége írj.

2010. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még azt kérdezném, hogy ezek az orvosok magán úton dolgoznak és fizetősek, vagy Sztk-sok?

2010. júl. 6. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Barna dokinak nincs magánrendelése. Amikor ügyeletes akkor mehetsz. Én hétvégén szoktam. a pénzt alig akarja elfogadni. Megkérdezhetem hogy hány hetes vagy ? Én 17 hetes. Sokan járnak hozzá és nagyon szeretik.
2010. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem őt fogom felkeresni. 6 hetes vagyok.
2010. júl. 8. 11:01
 6/7 anonim válasza:
Szia!Második vagyok:-).A Medvének magánrendelése van.A terhestanácsadásért én 5000-et fizetek neki.
2010. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyivel előbb kell bejelentkezni Medve dokihoz? Vitamin Pénztár lehet?
2010. júl. 19. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!