Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős! Szerintetek hanyadik...

Tippelős! Szerintetek hanyadik hétben vagyok?

Figyelt kérdés

Aki szereti az ilyet..


[link]


[link]


Kisebb a hasam, mint az átlag, már úgy várom, hogy legyen pocakom :(

Kiváncsi vagyok, hogy ti mit láttok belőle.


Már híztam 3 kg-t, most vagyok 47 kg.


2019. ápr. 15. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom mindenkinek, aki irt, aranyosak vagytok!

Egesz jok a tippek, nem is gondoltam volna!:) Nem sokara megirom, hogy hanyadik het, kicsit varok, hatha jon meg tipp.


Privat uzenetben 6-bol 4 valasz viszont eleg elszomorito...

“Bezabalt has” , “dagadt”, “ne hitess massal terhesseget, amikor vilagosan latszik, hogy nincs is terhessegre utalo jel” , “menj el wcre es utana fotozz” .......

2019. ápr. 16. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Hat ez tényleg elszomorító h mennyi paraszt van köztünk :/

Én 18 hétre tippelek és annyit mondok ne szomorodj el a bunkók miatt :(

Szép babavarast 😊❤️

2019. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Oh, ne foglalkozz az ilyen privát üzenetekkel. Én kb heti szinten kapok olyan leveleket, hogy milyen érzés a szex meg az orgazmus stb, teljesen random kérdésekre adott hozzászólásom után. Teljesen mindegy, hogy hozzátáplálásról van-e szó, vagy ki mikor kezdett menstruálni vagy hány évesen szerezted meg a jogosítványodat... Bárhol, bármikor képesek ilyesmikkel zaklatni az embert...

Sok a beteg ember ezen a fórumon.

2019. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


18. hét :)

2019. ápr. 19. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!