Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek itt lehet érezni...

Szerintetek itt lehet érezni a babamozgását? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]

17 hetes vagyok

Az egyik ismerősöm szerint nem ott kell érezni hanem sokkal lentebb ez inkább bélmozgás.


2019. ápr. 17. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
18 hetesen kezdtem érezni először a babámat és én is kb itt éreztem.
2019. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Jó helyen érzed. Én is arra fele éreztem 17-18 hetesen :)
2019. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy ott még nem is járhat a méhem 4 hónaposan a szeméremcsontál van, ő szerinte ha ott érezném akkor óriás babám lenne :/ mondjuk ezt nem értettem mert igen csak látszik hogy megvan nőve a pocakom vagy nem? Ezt is csak én látom?
2019. ápr. 17. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Jesszus, ezért nem kell mindent elhinni amit a másik mond... Még sok ilyen butaságot fogsz hallani, lassan kezd el megtanulni kiszűrni őket.


[link]

2019. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Én picit lejjebb éreztem, de nekem kisebb is volt ilyenkor még a pocim
2019. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor most már kezdek biztos lenni benne hogy ő az mert már pár napja érzem ezt a fura érzést csak bizonytalan voltam :)
2019. ápr. 17. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ott érzem. Sőt! A 12 hetes genetikai ultrahangon a kokdokomnel volt. Kérdeztem h ott van? Mondta a doki h igrn, mert nagyon tele van a holyagom.
2019. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az "okos" barátnőd orvos? Vagy az a típus aki még az orvosnak is megmagyarázza,hogy nem jól tudja?!

Jó helyen érzed az a baba. Elsőnél nekem is kb így volt most a másodiknál kissebb sokkal a hasam lejjebb érztem még ilyenkor de ez alkat és egyén függő is. Gratulálok a kisbabádhoz :)

2019. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta hogy tutti nem ő lehetett mert mikor érezte akkor teljesen lent érzet ilyen csikizést ott ahol most nekem van a nadrág széle :D én mondtam neki hogy mindenki máshogy érzi de ő erre azt válaszolta hogy az összes rokonság ott érezte a babát 🤨 aztán elküldtem neki azt a képet amit itt küldött az egyik válaszoló akkor már igazat adott nekem :D meg én nem is csikizést éreztem hanem mint mikor az ember méri a pulzusát a csukloján ahoz hasonlót éreztem

Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld ☺️

2019. ápr. 18. 07:15
 10/11 anonim ***** válasza:
En is ott ereztem kb, hatul tapad a lepenyed?
2019. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!