Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem változott...

Piroska és a farkas kérdése:

Normális, hogy nem változott az érték?

Figyelt kérdés
Ma volt a terheléses cukor vizsgálatom, az éhgyomri cukrom 4,1, a terhelt is 4,1. nem az első babánk, eddig még mindig emelkedett az érték a normál tartományon belül. ha esetleg járt már így vki, mit mondtak neki, ez rendben van így? Legkorábban kedden tudok az orvossal beszélni. / egyébként egy bő 5 percet sétáltam nagyon lassan a cukorlötty megivása után, dehát már csaknem égettem el.../ előző kisbabánknál is ugyanezt a távot sétáltam, ott mégis felment 6 körülig/.
2019. ápr. 18. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

örülj neki. nem is túl alacsony, szóval biztos nem kóros.

nekem az 1. trimeszteri vérvételen 5 felett volt az éhgyomri, így a cukorterhelés napján a nő majdnem nem is engedte, hogy megigyam az oldatot. ehhez képest aznap az éhgyomri 4 volt, a 2 órás pedig 5.

2019. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!