Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benne van valaki facebookon a...

Benne van valaki facebookon a 2019 oktoberi/novemberi babak csoportban?

Figyelt kérdés
Itt valamelyik kerdesnel a kerdezo megosztotta a linkjet, de nem talalom, szeretnek csatlakozni 😊

2019. ápr. 22. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
En is olyanba, hogy oktoberi, de gondolom titkositva lett. Novemberit meg aug-szeptemberit talaltam de az nem erdekel.
2019. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én kerestem ilyen csoportot denem találok!

2019. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

1# vagyok pedig volt. En par hete meg lattam, kepernyokepet is csinaltam rola es elkuldtem a bnomnek aki szinten oktoberi kismama, hogy csatlakozzunk. Kivartuk a masodik trimesztert erre eltűnt (titkosithattak). Jo, nem dől ossze a világ, csak anno a lanyommal is benne voltam (vagyok) egy 2016os csopiba es egesz jo a kozosseg, plusz megismertem par helyi kismamat hasonlo koru babaval.


Azert kicsit viccesnek talalom, hogy mar titkos a csoport, (17hetes vagyok, kb ok is..) persze a 16'os is azett emlekszem, de nem szules elott hanem kb mikor a gyerekek fel evesek lettek. Remelem ha mas nem, csinal valaki egy ujat.

2019. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En is októberi kismama vagyok, szíveaen csatlakoznék, de nem találom.
2019. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is október vége/november eleje lesz a picúr, de csak külön októberit meg novemberit találtam.
2019. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én a júliusi csoportban vagyok benne,de titkosítva lett az is egyéb okok miatt.Valoszínű kitűztek a többibe is egy barátságos létszámot és azért kerültek azok is titkosításra
2019. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Jo, de ti mar eleg nagy terhesek vagytok a juliussal, mi októberiek meg azert eppen csak a 2.trimeszter elejen vagy az eslo vegen jarunk ha jol szamolok.


Sztem azert vicces csatlakozni egy +teszttel azonnal egy babavárós csoportba. En legalabbis, ha mas nem babonából nem tettem most. Meg ha még a tágabb csaladom felé meg a munkahelyemen sem volt nyilvános a terhessegem, akkor nyilvan idegenek felé sem szerettem vna kikommunikalni ezzel, hogy belepek.


Nem mondom, hogy kesobb nem jobb az ha titkos mert sok a rosszindulatu ember, de már most? Tul van tolva szerintem. En utoljara az októberi csoportot amikor lattam egy kisfiu volt a csoport boritokepen egy sutőtökben vagy tokkel, es 170tag korul voltak. Azert a lanyom csoportja 6-700fos es nagyon korrekt kis csapat.


(aki irta, hogy van, neki uzenem: en most nem latok olyat, hogy kulon október tovabbra sem, de novemberi külön van, viszont en okt eleji szept vegi babas leszek, igy abba nem kivanok jelentkezni)

2019. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor csinalok egy ujat en 😆
2019. ápr. 22. 15:45
 9/16 A kérdező kommentje:
Legalabb egy embert hozza kellene adnom a letrehozashoz. Aki akar jonni, irjon nekem privit, hogy meg tudjam csinalni.
2019. ápr. 22. 15:48
 10/16 A kérdező kommentje:
Kozben megkaptam a novemberi linkjet, koszonom szepen!
2019. ápr. 22. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!