Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véresnyálkás váladék a Wcpapir...

Véresnyálkás váladék a Wcpapiron, együttlét miatt lehet?

Figyelt kérdés

13+3 hkm vagyok.

Veszélyeztett terhesként lettem diagnosztizálva. Ikrek lettek volna. De sajnos az egyik elhalt. 12.heti genetikai UHn minden rendben volt. Van szivhang figyelőnk. Is itthon. Hetente 1szer meghallgatjuk. Pont ma hallottam. Megnyugtato.

De utána wc-n ez történt. Nem görcsölök. Nem érzek semmit sem. Tegnap reggel voltunk együtt. Orvosi engedéllyel már. Azota hivtam, es ujra elvagyunk tiltva.

Szerintetek megnyugodhatok? Ennyi idő utan okozhatja ezt egyetlen együttlet? Megijedtem nagyon. De a doki azt mondta akkor mennjek ha rendes vér van.


2019. ápr. 23. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Pont egy idősek vagyunk :) Én is veszélyeztetett vagyok mert terhesség elején volt rózsaszínes vérzésem. Kaptam progeszteront és mi szintén el voltunk tiltva a 12. hétig. Azóta voltunk együtt egyszer de nekem nem volt utána véres folyásom, se barnás szerencsére. Én azért a dokid helyében ránéztem volna a babára megnyugtatásképp és nem csak annyit mond, hogy ne szexeljenek... Akkor menj ha rendes vér van? Már bocs de akkor már elég nagy a baj, miért kell azt megvárni?! Sokmindentől lehet...méhlepény elkezdett leválni, csak felsértett a párod kicsit, elkezdett kinyílni a méhszáj. Remélem tényleg semmi komoly, nem ijesztegetni akarlak, de nekem első utam a kórház lett volna. Semmilyen vérzés és véres folyás nem normális a terhesség alatt. Minden jót!
2019. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!