Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggelre piros pöttyök jöttek...

Reggelre piros pöttyök jöttek ki rajtam. Két alkarom és pocakom tele van. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Nem viszket.Olvastam,hogy ez terheseknél normális.Kell velük csinálnom valamit?Nem gond,hogy sok?Babának nem árt?
2008. nov. 11. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet terhessegi kiutes, de mindenkeppen menj el orvoshoz, h megmutatsd neki.

Nekem is voltak terhessegi kiuteseim, de foleg a labamon, de nekem nagyon viszketett. Ha megszuletik a baba elmulnak.

2008. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az unokatesómnak voltak ilyen kiütési mindkét terhessége alatt. Ő kórházba is került vele, mert nem tudták mitől van. Azt hiszem még a mai napig vannak neki azóta is, de már nagyon minimálisan, pedig a kicsi is 2 éves már neki. Szerintem mindenképpen mutasd meg az orvosodnak.


27 hetes pocakos

2008. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!