Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugodtatok, amikor a...

Megnyugodtatok, amikor a kritikus 12. hetet betöltöttétek, illetve az UH-n is mindent rendben találtak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra! Nekem a 2. babám. A vizsgálatok előtt jobban izgulok, mint az első terhességem idején, de az is igaz, hogy az idő sokkal jobban rohan így egy kisgyerek mellett! :-)
2010. júl. 5. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. hat en eleg sokat izgultam, mert volt egy hematomam es fekudnom kellett az elejen, es terhessegmegtarto gyogyszer, ugyhogy en aztan ragtam a kormom hogy mi lesz, raadasul eslo baba. de a 13ik heten a doki megnyugtatott hogy mnden rendben es szepen fejlodik, mindene megvan.a vizsgalat elott kicsit mindig en is izgulok, pedig nincs miert, mindig erzem ot mozgolodni. en azt hittem sokkal lasabban fog telni az ido, de ra kellett jojjek hogy bizony eleg gyorsan repul, es mar 25+3hetes vagyok, es a kis mano odabent igencsak hatarozottan rugdos meg okloz:)
2010. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Sajna nekem is többször volt barnás folyásom, amit valószínűleg a méhszájsebem okoz, de ezt csak 2 hete vették észre! Szerintem félidő után még gyorsabban szalad az idő! :-)))
2010. júl. 5. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem sokkal a mostani terhességem előtt volt egy vetélésem és nagyon aggódtam az elején, szedtem hormont, pihentem stb. és nayon-nagyon vártam a 12 hetet. Mikor betöltöttem és elmentünk Uh-ra ahol minden tökéletes volt, na akkor nyugodtam meg igazán és egy nagy kő esett le a szívemről. Azóta is jól vagyunk! :)


24 hetes km

2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is a másodikat várom, én majd akkor fogok megnyugodni, ha megszületik. Nekem a 12.hét nem jelent semmit. Az egészen kéne már túllenni, hogy biztosan tudjam, hogy egészséges a babám, és túlvagyunk egy egészséges szülésen.

Egyébként velem is ez van, hogy semmi gondom, aztán a vizsgálat előtt 1-2 napig zabszem nem fér a... :) Olyankor mindig jobban izgulok, de ez természetes :)

Jó babavárást :)

2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen lányok, bárcsak megszületne, és minden rendben lenne! Ha már ott tartanánk! Azért is kérdeztem, mert a kisfiammal középidőben, 16 és 18 hetesen véreztem be (amikor már kezdtem megnyugodni, és elhinni, hogy itt van és minden rendben), de szerencsére nem lett semmi gond, makkegészségesen született! Na igaz onnantól ágynyugalom következett! :-)


Minden jót, boldog babavárást! És jó éjt! :-)

2010. júl. 5. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kritikus 12 hét ide vagy oda,szerintem minden kismama egészen a szülésig aggódik minden apróságon.Ez így természetes,én is ilyen vagyok.Kritikus 12 hét,aztán az afp miatt aggódtam aztán a terheléses cukor miatt,aztán a méretek miatt aztán a mozgás miatt.Mindig van min aggódni.

28 h km.

2010. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is nagyon "féltem" az első 12 hétben és mindig azzal nyugtattam magam,hogy ha betöltöm a 12. hetet már nem fogok aggódni.Most a 33. héten járok és még mindig aggódok és gyanítom,hogy születése napjától meg azért fogok aggódni,hogy ezután is minden rendben legyen.Ez az anyasággal jár,a halálod napjáig aggódni fogsz a gyermekedért,de ez így van rendjén.Biztos minden rendben lesz,addig is minden nap képzeld el,milyen lesz,ha már a karjaidban tarthatod Őt.Boldog babavárást
2010. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nektek is boldog babavárást! :-)
2010. júl. 6. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!