Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen felfázás ellen mit...

Terhesen felfázás ellen mit használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltam vizelet vizsgálaton ahol 2 keresztes volt az eredmény, van egy kicsi folyásom is. Az orvos tőzegáfonya teat javasolt, de nem múlik el,a folyás sem. Ültem kamillás vízben is, de az sem használt.

Normális válaszokat várok, köszönöm.


25hkm



2019. máj. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok és a hét elején fáztam föl. Nekem a Dokim Urzinol-t írt elő, recept nélkül kapható, kb 2 nap alatt teljesen rendbetett. Ezenkívül sok folyadékot kell innom. Az ülőfürdő egyébként szigorúan tilos felfázás esetén, szóval ne csodálkozz ha nem javul az állapotod.
2019. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Terhesen nem szórakoznék ezzel, mert egy felszálló fertőzés a babára sem lenne jó hatással. Nem is értem, miért nem írt valami terhesen is szedhető gyógyszert az orvosod.
2019. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az orvosom egy nula, hétfőn megyek és mondom neki hogy írjon fel valami gyógyszert.
2019. máj. 25. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én hétvégén fáztam fel, de nem vártam vele hétköznapig. Aznap gyorsan elmentem a nőgyógyászati ügyeletre, és ott írtak fel antibiotikumot.
2019. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Terhesen én is fel voltam fázva,sok-sok kamilla teát kellett innom orvosi utasitásra. Nagyjából ennyi.
2019. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Monuralt szoktak felirni. Nagyon jó, hamar rendbetesz.
2019. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Amíg eljutsz hétfőn az orvosig igyál sok folyadékot és próbáld meg a walurinal maxot. ennek akkora a hatóanyagtartalma ami segítHET a felfázáson. Nekem a háziorvosom írt fel antibiotikumot terhesen, ha ennyire nulla a nőgyógyászod, próbáld meg a házidokit.
2019. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Antibiotikumot kell ilyenkor az orvosnak felírni, ha terhes vagy, ha nem. Egy kezeletlen húgyúti, illetve hüvelyi fertőzés sokkal nagyobb gondot okozhat, mint egy antibiotikum kúra. Ami mellett hüvelyflóra helyreállítót is használj azzal egyidejűleg majd.
2019. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Sok sok folyadék addig és tözegáfonya kapszula addig napi 2 db.
2019. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!