Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestes terhesseg alatt?

Hajfestes terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Van aki festette a hajat terhesseg alatt ammonias festekkel?Nekem egyszeruen nem fogja mas be,igaz a legvegsokig kihuzom es eddig 2 szer festettem meg most 5 hos terhes vagyok.mik a velemenyek?
2010. júl. 8. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is pont a kérdésre válaszolva, de nekem szőkítőporral vannak csíkok a hajamban, s az meg úgy kiszívta, de úgy!

Na azóta nem próbálkoztam inkább vele!

26 hetes kismama

2010. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fejbőrt ne érje a festék,picit rövidebb hatóidő,és jól szellőző helységben hogy ne szívd be a festéket.Unokatestvér fodrász,nekem ő csinálta terhesen is.Ja és nem havonta mint előtte hanem kb másfélhavonta festettük.De léteznek henna alapú festékek is.Nyugodtan festetthetsz én még nem hallottam hogy bárkinek problémája lett volna.22 hónapos kisfiú anyukája és 21h.kismama VÖRÖS HAJZATTAL :)
2010. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosom azt mondta erre, hogy egész nyugodtan festessem a hajam, csak lehetőleg ne igyam meg :-)

Mindenesetre a 12. hét után mertem először festetni. Sok ismerősöm van aki tehesség alatt hajat festett, semmi gond nem lett belőle. Csak jól szellőző helyiségben legyél!

2010. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem melírozva van nagyon szőkére. Az én fodrászom szerint nem árt, a dokim szerint se, én pedig nem vagyok egy paramami.
2010. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek akkor nem vagyok egyedul:)))
2010. júl. 8. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én festem, mert eléggé őszülök, és csak a festék fogja be. 10 perc hatóidejűt veszek, abban kevesebb az ammónia úgy tudom. Mondjuk mindig hányingerem lesz tőle, pedig szellőztetek.. És ritkábban festetek, mint előtte, csak ha már nagyon zavar.
2010. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!