Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen fürdeni tóban?

9 hetesen fürdeni tóban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyi véleményt olvastam már, hogy teljesen osszezavarodtam. Velencei tóhoz szeretnénk lemenni egy napra fürdeni. Ki ajánlja, ki van ellene? Ha igen, tamponnal vagy a nélkül?

#fürdés #Velencei-tó #9 hetesen #strandolni
2019. jún. 14. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Tampont semmiképp nem szabad használni, es nekem a 12.hetig sem a védőnő sem a nőgyógyász sem a háziorvos nem ajánlotta semmilyen vízben a fürdést.


Így a már befizetett wellnesst nem mondtuk le, de én csak combkozépig mentem csak be 10hetesen

2019. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se ajánlotta a nőgyógyászom az első trimeszterben, illetve utána is a természetes vizeket javasolja. Szerencsére nálunk a második trimeszter végén megyünk nyaralni és akkor is tengerhez. Azt mondta, hogy ha nem lesz panasz, akkor nyugodtan lehet menni.
2019. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
En voltam végig természetes vízben es wellness medenceben is. Zárt voltam,a doki is mondta mehet nyugodtan. Az ilyen tömegstrandokat viszont kerültem
2019. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

4-5 honaposan voltam en is toban furdeni. Semmi bajom nem lett, bar en is feltem tole... de sajnos egy remdes uszodaban, ahol kloroznak ott is el lehet kapni barmit.

Azt javaslom, ha kijossz a vizbol torolkozz meg jo alaposan, szarazra, esetleg masik ruha addig. Igy a bacik terjedeset le tudod csokkenteni valamelyest.

2019. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tamponnal ott tartod a bacikat, ahol leginkabb nem kene...


En nem mennek furdeni a Velencei toba sem, kesobb se egyertelmuen az a baj, h nyitva v zarva van e a mehszaj, hanem, h kialakulhat egy fertozes, ami akar fel is szallhat, ami akar be is indithatja a szulest, ill vetelest.

2019. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hónapot ki lehet bírni strandolás nélkül. 2x voltam terhes, egyiknel se fürödtem se tóba se medencébe. Van, akinel nem okoz amúgy gondot, de nem éri meg kockáztatni. Sajnos az unokahúgom egy wellness hétvege után kapott egy nagyobb fertőzést, ami miatt koraszülött lett a babája. Na en akkor fogadtam meg, hogy ezt kiiktatom!
2019. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyétek uszodai tapaszt. Én most rendeltem, mert hosszú lesz a nyár és van nagyobb gyerkőc,nem ulhetunk itthon egész nyáron. 28hkm
2019. jún. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok, múlt héten tenger, e héten nap mint nap strand. Nem kell túlparázni. Emiatt nehogy már a két naggyal egész nyáron kerüljük a strandokat! Tele volt ma össze kismamákkal a medence, a pici babáknak.
2019. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Atina2018 ***** válasza:
Otthoni medencénk van, 10 hetes vagyok. Klórmentes fertőtlenítőt vettünk és folyamatosan ellenőrizzük a vízminőséget és laktaciddal mosakodás a medencézés után. Úgy tudom a természetes vizek jók, de ellenőrizni kell a neten a vízminőséget a biztonság kedvéért.
2019. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!