Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Volt vki közületek...

Lányok! Volt vki közületek 4D-n 16-17hetesen? Látni már a babát rendesen, a nemét megtudják mondani? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
SZTK-s dokihoz járok, még nem is láttam a babámat, az uh-t is kb 1perc alatt lerendezte. Felém se, fordította a monitort, hogy csak egy pillanatra láthassam a kicsimet. :( Mikor kérdeztem, hogy minden rendben van-e, a válasza az volt, hogy gondolja nem? Említettem neki, hogy sokat görcsölök, főleg akkor érzem a pocimat mikor ülök. Erre is azt felelte, hogy majd elmúlik, ez ezzel jár. Meg sem vizsgált. Úgy döntöttem, hogy elmegyek 4D-re, mert semmit nem tudok a kisbabámról, még mozogni sem mozog, ez az orvos még a szívhangot sem hallgattatta meg velem. :( Pedig kértem, de le sem sz*rt. :( 17hetes leszek mikor megyek, lehet már látni ha ne adj isten beteg a babám? A neme látszódni fog vajon? Úgy félek, hogy a doki eltitkol vmit. A 12heti Down kombináltam jó lett. Köszi a válaszokat!
2010. júl. 9. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 16+5hetesen voltunk először,és nagyon édes volt:-)))Állandóan a köldökzsinórt,és a kezeit nyalogatta(most 8 hetes,állandóan a szájában van a keze:-).Ne aggódj amiatt hogy beteg a babád,azt már mondták volna.Sajna ilyen az sztk-s rendelés,én is ezt utáltam benne,hogy semmit se mondtak sosem.Menjél el nagy élmény lesz,a nem is látszódik ha a baba megmutatja magát:-)
2010. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszi, hogy írtál, gratulálok a kisbabához! :))) Már nagyon nagyon várom a vizsgálatot, tuti elbőgöm magam, olyan érzékeny vagyok mostanában. :) Mindenképpen megyünk a férjemmel, már van időpontunk szerda reggel 10órára. :) Sok boldogságot kívánok! :)
2010. júl. 9. 08:19
 3/10 anonim ***** válasza:

a nemét akkor tudják megmondani majd, ha épp úgy helyezkedik a pincúrod. Ha pl. összezárja a lábait, nincs az az UH ami megmutatná a nemét:)

Amúgy az SZTK-s UH ilyen sajnos, sokat nem szabad várni tőlük. Jól teszitek ha mentek! Viszont szerintem járj utána, hogy ott milyen minőségű UH gép van ahova mentek, mert pl én úgy jártam az előző terhességemnél, hogy 4 gépből kettőn szinte kivehetetlen volt a baba, mert elavult volt a gép! Pedig 12.000 Ftot kértek el a 4D UH-ért azok is...

a legjobb minőségben és a legeslegjobban kivehetően Budapesten a Kárpát utcai 4D rendelőben csináltak nekem UH-t a 32. héten..

Sok boldogságot!

2010. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen voltam elsőnek! Akkor meg is tudták mondani, h kislányunk lesz. Mindenét végigmérte,megnézte, a szívverését is meghallgattuk és megnyugodtam,h minden rendben van!!!!!!!!!!! Ez a legfontosabb!!!!!!!!!!!! Menjetek el megnézni!!!!!!!!!:):)
2010. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mikor mi voltunk 15 hetes voltam:)

Persze csontoska volt még de már olyan aranyos volt , mozgott meg ilyenek.

És a nemét is megmondta, pedig nem volt széttéve a lába, csak ügyes volt a szonográfus:)

Eltitkolni meg nem fog a doki semmit, nyugi.

2010. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Mi 16 hetesen voltunk nagy élmény volt kis csonti volt még de sirvafakadtam ahogy láttam mozogni...tündér volt már akkor.nagy élmény ne hagyd ki ha tudod.

Nemét nem tudták megmondani mert szégyenlős volt.De megtudták volna.20.héten nem takarta magát és kiderült hogy kislány.Azóta 5 és fél hónapos kislány és győnyőrű 29.héten voltunk azon már olyan volt az arca mikor megszületett.persze azóta megváltozott egy kicsit.

Szép babavárást és kőnnyű szülést.

És hidd el nagy élmény lesz más mint az az 1 perc fekete fehérben.Pesten tudok egy jó helyet ha gondolod megirom priviben.

2010. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszi a válaszokat. :) Én is biztos elbőgöm magam ha meglátom. én ide megyek: [link] nem tom, hogy volt-e itt valaki, Székesfehérváron van, állítólag elég jó a kép felbontása. Ha itt nem látok majd semmit, akkor 24-26 hetesen úgy is mentünk volna megint, keresek egy jobbat, vagy ti is ajánlhattok, Pestre is felmegyek szívesen. :)
2010. júl. 9. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia én az vagyok aki elbőgte magát irtam neked privit...
2010. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bácskainál voltam Székesfehérváron a második terhességemkor, én meg voltam vele elégedve. 17hetes és 3naposan voltunk elöszőr, akkor már meg tudta mondani, h kislány lesz, teljesen alapos volt és mindent el is magyarázott, megmutatott nekünk.(28hetesen voltunk nála másodszor, csak a fénykép kedvéért) Most 20hetes vagyok,ez a 3. terhességem és 12én megyünk 4dre, már nagyon kiváncsiak vagyunk, már van két lányunk és jó lenne egy öcsike. :)

Szép babavárást kívánok neked!

2010. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gratulálok a babákhoz, szorítok, hogy kisfiú legyen a harmadik! :)) A Bácskai dokiról csak jót hallottam én is. :) Akkor ti már holnap mentek, de jó, tényleg reméljük, hogy fiúcska van a pocakodban. Ti a Sziget utcában voltatok/mentek, vagy a Gólyafészekbe? Én voltam 6éve a Sziget utcában amikor a kislányom született 28hetesen, de semmit nem láttunk belőle, olyan homályos volt a kép mint a fene. :( Ezért nem is akarok oda vissza menni. A mostani babámról meg semmit nem tudok, muszáj látnom, hogy jól vagy, aztán 24hetesen megint elszeretnénk menni, de csak a babamozi kedvéért mi is. :) Boldog babavárást kívánok én is neked, s gondtalan várandósságot! :)
2010. júl. 11. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!