Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség legkorábbi jelei,...

Terhesség legkorábbi jelei, nálatok mikor jöttek és mik voltak azok? Nagyon várom a tapasztalataitokat

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

első baba:

3 üveg sav. ubi és 2 nagy tányér spenót még a teszt elött... innen már sejtettem. a fizikai tünetek pedig a hasfájás .mensis görcsök.


második baba:

minden este egy zacskó chips

szintén görcsölés...

2010. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Még a teszt elött?...én a tabit kb. 4,5 hete tettem le (utolso mensi után), a párommal is megbeszéltük hogy nem akarom tovább szedni.Ha lesz baba akkor örülünk neki, de ha nem az sem baj...

És nagyon kíváncsi vagyok hogy, esetleg ha sikerülne akkor milyen jelei lennének.

2010. júl. 9. 14:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a hetedik héten éreztem először. Aludtam volna egyfolytában. Egésznapos pihenés után is nagyon kimerültnek éreztem magam. Hányingerem egyszersem volt.
2010. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hmm érdekes...mondjuk nekem utóbbi idöben eléggé érzékeny lett a mellbimbóm... meg néha - ha levettem a melltartót- fájt a mellem....és rákaptam a kínai zöldséges kajára, amit világ életemben útáltam, most nagyon eszem...csináltam egy korai tesztet, de teljesen egyértelmüen negatív lett... arra gondolok hogy, a tabi letétel miatt kicsitt me´g megkavarodott a testem hormonálisan...de ahogy írtam nagyon kíváncsi vagyok hogy, ki mit érzett és milyen korán:)
2010. júl. 9. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
az alvást nem irtam mert az az esetek 90%ban mindenkinél van ... de igen még a teszt elötti héten voltam kivános és aludtam mint a gép egésznap ásitottam és mintha meg akarna jönni ..
2010. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is folyton aludtam volna. Még nem tudtam, hogy baba lesz, de meglepő volt, hogy este 7-kor elaludtam (amúgy kb. este 11-kor szoktam...). (Kb. 3-4. héten)

Aztán elkezdtek fájni a melleim (szintén kb. a 3-4. héten), aztán nem jött meg és ezután csináltam csak a tesztet.

Ja, és még mikor nem tudtam, hogy baba lesz, akkor mindenáron kelkáposztát akartam volna enni, pedig utálom...

2010. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én is alvós vagyok, csak szerintem azért mert meleg van nagyon:) mondjuk én nem figyeltem annyira oda, de a hasam nem görcsöl, egyedül az van hogy utóbbi idöben nem tudok hason aludni mert fáj töle a derekam ill. alhas tájékon, ezért nehéz elaludni mert én mindíg hason alszom...de nem tudom hogy összefügg-e ez egy esetleges babával..meg hát azért max 3-4hetes lehetne ha összejött volna valami azért az még nagyon korán bármit is érezni nem?
2010. júl. 9. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

csinálj egy tesztet egy hét múlva és meglátod nem akarnám beléd magyarázni a gyereket és ki se ábránditanálak ha nem muszály.

Minden jót!!!

2010. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem égett a gyomrom,de nem 1 nap, hanem 7-8napig(soha nem volt ez jellemző nálam)Ez még a menstruációm időpontja előtt volt.Amikor nem jött meg,alig akartuk elhinni mert két-három héttel ezelőtt kapott zöld utat a kistesó!Az első babámnál pedig gyomorideg és belső feszültség volt minden indok nélkül!Sok sikert 21h.kismama
2010. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ahogy mondtam csináltam már egy tesztet - 10es volt- és egyértelmüen negatív lett...alapvetöen abból indulok ki hogy, a testemnek még magára kell találnia a sok tabletta szedés után - igaz hogy, a legkisebb hormon tartalmút szedtem- és most kicsit össze vissza van...ha még egy-két he´tig nem jön meg akkor megint teszt...de igaziból nem élem bele magam semmibe íg ynem tudok csalódni sem:)

2010. júl. 9. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!