Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 13. hetesen a genetikai...

Ha 13. hetesen a genetikai uh-n látták a klitoriszát és kislány, mit gondoltok változhat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

12 hetesen kisfiút mondták, 37 hetes vagyok és még mindig fiú.

Bár 4D-n telibe terpesztett, és láttuk a lényeget 😁😁😁😁

Szóval lehet nem változik. 18 hetesen biztosabb lesz!

2019. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 hetes genetikai uh-n mondta a doki, hogy a szeméremcsontja alapján lány. Igaza lett 🙂 barátnőim is nála voltak, náluk is igaza lett. Amúgy ez a klitorisz honnan jött?
2019. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy néhány embernek (nőnek!) fogalma sincs, hol van a klitorisz és mi az.
2019. júl. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a szonográfusnak és az egyik legismerzebb orvosnak Magyarországon van némi fogalma arról mi az a klitorisz. Gratulálok az értelmes hozzászóláshoz!
2019. júl. 10. 08:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sokat fizetsz, nem lesz jó.
2019. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ki beszél itt a pénzről? :D


Erre válaszoltam: "Onnan, hogy néhány embernek (nőnek!) fogalma sincs, hol van a klitorisz és mi az."


Én laikusként nyilván nem ismeretem volna fel, de egymástól független hozzáértők csak úgy nem dobálóznak ilyen szavakkal. Te olyan helyen voltál, ahol igen?

2019. júl. 10. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!