Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes terhes vagyok és a...

Szelileo kérdése:

34hetes terhes vagyok és a vizeletben ++fehérje volt?

Figyelt kérdés
Az baj hogy a vizeletemben 2 keresztes fehérje volt ??? és a lábam nagyon dagad meg vizesedik de a kezem is egy kicsit volt mar valaki így?
2019. júl. 10. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kategoria nem oke,ezert torolhetik a kerdesed.

Toxaemias vagy? Az orvos nem szolt mikor latta a feherjet a vizeletedben? Ennek csunya vege lehet ha toxaemia es nincs kezelve. A labdagadas is ennek a jele de magaban a feherje a vizeletben is eleg ha sok. Szerintem egy normalis orvoshoz menj es nezesd meg ujra,plusz a babadat is, ez veszelyes is lehet nekem a sok gond kozott ez is volt amikor 33 hetesen eletmento csaszart kaptam. Aztmondtak egeszen combig fel voltam vizesedve, oriasi toxaemia miatt.. Ha a tobbi nem akkor emiatt lett volna csaszar.

2019. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet toxémia. Azonnal menj orvoshoz!
2019. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
Azért én elmennék a helyedben egy vizelet kontrollra. Mert lehet, hogy hüvelyváladék került bele, azért lett ez az eredmény. Érdemes lenne megismételni tiszta, középsugaras vizeletből.
2019. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Védőnő nézte a vizeletet és mondta hogy ezért minden héten kell menjek hozza nézi a vizeletet meg hogy mennyit hízók mert más fél honap allat 7,5kg hiztam es mondta hogy az rengetek egyenlőre ennyit mondott
2019. júl. 11. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!