Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok Szombathelyen dr. Kovács Lajos vagy dr. Herczeg Tihamér nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!


herczegről eddig jót hallottam,a másikat nem ismerem.

én se tudok dönteni melyik szülész.nőgyógyászt válaszam...bár másik kettő közül gondolkodok,te is terhes vagy?

2008. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Herczeghez járok, eddig teljesen normális volt. Mennyi idős vagy?

34 hetes kismama

2008. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
34 hetes terhes vagyok. Most tudtam meg, hogy akihez járok orvoshoz valószínű kilép a kórházból, nem tudom mit tegyek, váltsak-e és kire. Az orvosommal meg vagyok elégedve, de így elég bizonytalan lesz, ha a kórházban nem számíthatok rá.
2008. nov. 13. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 34 hetesek vagyunk! :-) Dec.19.-re vagyunk kiírva. Kihez jártál eddig?
2008. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja! 2.válaszoló voltam!
2008. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából a 33. hetet töltöttük be, a 34. hétbe léptünk kedden. Lehet, hogy maradok az orvosomnál (inkább nem írom le a nevét, jó szakember).

Érdeklődés szinten:

Jó szakember a Herczeg? UH-ot csinál a magánrendelésen? Terhesgondozáson rendel az SZTK-ban?

2008. nov. 13. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jó szakembernek tartom. Igen, csinál uh-ot, ha kéred. Igen az SZTK-ban is van, engem oda is hívott vissza 2 hét múlva mert akkor megyek az első NST-re is.
2008. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ird meg akkor priviben nekem légyszi aki kilépa kórházból,nehogy azt válasszam,köszi
2008. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
köszi,megkaptam.
2008. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Azt hiszem maradok erre a pár hétre a saját orvosomnál, hiszen most már úgyis mindegy, hogy kihez járunk, a szülésnél nem ő lesz bent. A lényeg, hogy megbízom az orvosomban, ha valami történne, akkor meg úgyis az fog ellátni a kórházban, aki éppen bent van. Azért köszi a válaszokat.
2008. nov. 14. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!