Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbeteg kismamaként mit...

Cukorbeteg kismamaként mit kell tenni ha a diétás vacsora 10 perc múlva a wc-ben távozik?

Figyelt kérdés
3 kis darab virslit és 1 db paradicsomot ettem.
2019. júl. 15. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha adtál be inzulint, akkor újra be kell vinni a megfelelő szénhidrát mennyiséget. Mondjuk a virsli paradicsommal eleve nem megfelelő vacsora.
2019. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem vagyok inzulinos.
2019. júl. 15. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Abban amit megettél max 10 gramm ch volt. Egyél rendesen. Ha rosszul vagy olyat egyél ami lemegy, és abból számold ki hogy mennyit ehetsz.
2019. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsom lehet savat csinal azert jött vissza. Es ez nagyon keves nem jol csinalod. Enni kene a virsli melle megfelelő mennyisegű tk kenyeret.
2019. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen diéta? Mertbez nincs 10 gramm szénhidrát se...
2019. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 15. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom milyen diétát követsz, de a virslit úgy egyáltalán nem ajánlanám ha problémás a cukrod vagy az inzulinod, nem valami minőségi dolog, és nem sokat segít az emésztésednek, vagy a hormonoknak.


Ha rosszul vagy, piríts meg két szelet tk tönköly kenyeret pl, és egy kis natúr tea. Ez kb 30 gramm lassú ch. Ha jobban vagy ehetsz hozzá kis zöldséget vagy egy szelet sajtot pl. Ennyitől jobb esetben nem kéne rosszul lenned, de ha mégis még próbálkozhatsz korpovit kekszel.

2019. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Azzal vitatkoznek, hogy a virsli nem valami minosegi, persze, olyan, amilyet veszel, pl van 92% hustartalmu is, de mi a maradek 8%?! Jeg, nitrites so, fuszerek (stb)
2019. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy inzulinos vagy gyógyszeres, akkor nem lesz gond.

De egyetértek az előttem szólókkal, ez nem jó vacsira, kevés is a ch és nincs is nagyon benne hosszan felszívódó.

2019. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én innen rengeteg mindent tanultam, igaz ez IR-eseknek van: [link]
2019. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!