Vehetek be belőle?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. Tegnap este elkezdett az egyik fogam fájni, reggel el is mentem (maszek) fogorvoshoz. Gyökérkezelte a fogamat (röntgent persze nem készített mert ilyenkor nem lehet), tett bele valami fehéret, gondolom ideiglenes tömés. Ez reggel 9 körül volt. Még most is fáj. Nem úgy mint éjszaka és nem is a fogam, inkább az ínyem. Ez normális? Vehetek be legalább egy fél szem kék Panadolt ?
2019. júl. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan vehetsz be fájdalomcsillapítót.
2019. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan vehetsz be egy egész szem panadolt,de ha nem múlik, mindenképpen menj vissza a dokihoz!
2019. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszeres tömést kaptál. Ez fájhat napokig mire lemegy a gyulladás. Panadolt lehet szedni.
2019. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Éjszaka 2 Panadolt kellett bevennem, természetesen nem egyszerre vettem be. Remélem hamar lejön a gyulladás róla és nem kell idő előtt visszamennem
2019. júl. 16. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!