Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen lehet gond a magas...

5 hetesen lehet gond a magas TSH, ha már kezeljük?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy soha nem volt pajzsmirigy problémám (mindig nézettem), várandósság 4.hetében biztonság kedvéért ismét ránézettem magán laborban a TSH-ra, és 4,8volt. Rögtön mentem endo dokihoz, írt fel napi fél tabletta 75ös letroxot. Természetesen folyamatban van a teljes hormon panel, UH, minden. Ennek ellenére nagyon aggódom, hogy baj lehet. Aki hasonló cipőben járt, szerintetek még időben elkaptuk a dolgot? Természetesen sűrű kontroll lesz, mindent megteszek amit lehet. Nyugtassatok meg kicsit.😞
2019. júl. 18. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
4,8 magas, de nem nagyon magas, ne aggódj
2019. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeded a gyógyszert, minden rendben lesz! :)
2019. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Ez nagyon nem jo eredmeny 5 hetes terhesen, de ha kezeles alatt allsz lehet, hogy nem lesz baj.

Egyebkent az idealis tsh szint a teherbeeseshez 2 alatt van, de gondolom ezzel tisztaban vagy

2019. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Bízom benne, hogy rendben leszünk. 3., tudom igen, várandósság előtt rendben is volt. Pont azért jártam el minden szűrésre biztonság kedvéért előtte és utána is, hogy biztosan rendben legyen. De hát sajnos megemelkedett, így nem marad más, mint a kezelés.
2019. júl. 18. 13:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet épp olvassa valaki aki hasonló helyzetben van: 2 hét alatt szépen lement 1,04-re a tsh és az ft4 is tökéletes, és ma léptem a 7. hétbe. :) Holnap pedig UH.
2019. aug. 1. 09:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: 14. hétben járunk, kombi teszt és 12. heti vizsgálatok is tökéletesek lettek! Úgy néz ki, el is hagyhatom a gyógyszert, mert brutál bepörgött a pajzsmirigyem hirtelen, a doki szerint a babus miatt ugrott meg az elején ennyire. Kisfiunk lesz, és elképesztően úszunk a boldogságban! :)
2019. szept. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!