Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El mernétek menni 26 hetes...

El mernétek menni 26 hetes terhesen külföldre nyaralni? Kb.10 órás autóút.

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha teljesen egészséges a terhességem, igen.
2010. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Most 4 hete , hogy 1000km utaztam kb kilenc és fél óra volt,elég frissek a tapasztalataim.Nekünk egyterű az autónk tehát van benne bőven hely. Odafelé megfeleztük az utat és egy hotelban aludtunk, reggel pedig a következő 500 km vágtunk neki, így kibírható volt az út. Elől nem nagyon bírtam az ülést feszített a hasam és néha keményedett is,nem volt kényelmes,úgyhogy befeküdtem a

hátsó üléssora így okés volt oldalfekvés párnákkal. Visszafele egyhuzamban tettük meg az 1000 km fél-egyóránként wc. Végig feküdtem, de elég nehéz volt a kiszállás. Alig tudtam menni. Mégegyszer nem vállalnám be. Az út után 1 hétig csak feküdtem mert rettegtem hogy baj lesz ekkor 25+3 napos voltam. Szerintem mindenképpen kérd ki az orvosod tanácsát is.Én voltam az utazás előtt a dokinál minden rendbe volt,de mégis nehezen bírtam.Te döntöd el,hogy bevállalod vagy sem a nyaralást.Én leírtam, hogy nekem milyen volt az 1000km. Nagyon boldog babavárást kívánok. 29 hetes kismami.

2010. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs gondod, igen. Én Varsó és Budapest között ingáztam egészen a 33. hétig, én vezettem. Arra kell figyelni, hogy gyakran kell megállni és kimozgatnod magad.
2010. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el előtte a dokidhoz, és ha elenged, mert mindent rendben talál, akkor igen, de hogy mire kell figyelni, ahhoz olvasd el ezt: [link]
2010. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat!
2010. júl. 11. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia, én 26 hetesen mentem 2*1000 km-t, és semmi bajom nem volt .Fiestaval mentünk végig elöl ültem, és csak 3szor kellett megállni. Szerintem ez tőled függ.érzed, hogy hogy bírod itthon. Nekem teljesen problémamentes volt edig, ez sem volt rossz.Üdv 28hkm
2010. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!