Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasszorító pántot szeretnék...

Hasszorító pántot szeretnék vásárolni szülés utánra honnan tudjam mekkora méretet vegyek vagy majd csak a szülés után érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem attól függ,milyen testalkatú voltál terhesség előtt.

Én 48 kg-val kezdtem a terhességet,és 20 kg-t szedtem fel. Mégis S méretűt vettem,és nem bántam ,meg,sőt azt bánom,h nem XS-est vettem:-(


Nagyon széles a tépőzárja ezeknek így sokféle méretre állíthatod.Én most 56 kg vagyok 5 héttel szülés után és még tudom hova kapcsolni,de ha fogyok még kicsit,akkor már nem biztos,h a szorítást fogom érezni.


Na,szóval szerintem bátran vegyél kis méretet,az eredeti alkatodhoz mérten,mert nagyon ruganyosak ezek az övek:-)


Én szülés előtt vettem,mert már a kórházban is tudtam hordani.

2010. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia


Köszönöm a válaszodat.Én 53 kg kezdtem és eddig 10 kg van rajtam és 31 hetes km vagyok.Én is úgy gondolom hogy nagyon jó dolog ez az öv és szerintem nekem is egy S-es vagy Xs-es kell mert a derekam 62 cm volt mikor a terhességet kezdtem.Aztán hogy mennyi lesz mondjuk 1 év múlva meglátjuk.

Azt még had kérdezzem már meg hogy van aki azt mondja mindig viselni kell van aki meg azt hogy csak keveset mert az meg ha sokat hordjuk nem tesz jót az izmoknak.Te hogy hordod?

2010. júl. 11. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:-)


Én pár órát hordom naponta,főleg,amikor sétálni megyünk,mert ülni nem a legkénylmesebb benne.


Én is úgy tudom,h egész nap nem jó hordani,de sztem nem is bírnám:-)


Én 5 hete szültem,és 1 hete csinálok hasizom gyakorlatokat,persze nem nagyon megerőltetőt,de vmit kell,mert csak az öv azért nem csinál csodákat;-)

2010. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hól lehet venni és mennyibe kerül ez az öv vagy bugyi? Melyik a jobb?
2010. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én a Brendonban vettem 8ezerért,de mint megtudtam,van gyógyászati segédeszköz boltokban is féláron!


Bugyit nem használtam,de sztem az öv jobb,mert nagyobb felületen szorít. Ruha alá kényelmesen felvehető,én farmert is tudtam rá húzni.

Ugyan nem császárral szültem,de szerintem az miatt is jobb az öv,mert jobban tartja a hasat.

Én a kórházban is hordtam már,ha lementem sétálni.(Mindjárt szülés utáni napon...)


V.

2010. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!