Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem értik meg hogy ez...

Miért nem értik meg hogy ez nekem fáj? Én még nem tudok nevetni semmin.

Figyelt kérdés

11.heten veteltem el már 3 éve próbálkoztunk annyira örültem neki én nagyon boldog voltam mikor meg tudtam és a férjem is.

olyanokat mondanak nekem hogy miért vagyok amiatt szomorú még csak 11 hetes volt minek sírok érte meg hogy amiatt nem kell annyira kiborulni, nem értem hogy lehetnek ilyen bunkok.

2 hónapja veteltem el tegnap voltunk szüleimnel vacsorázni rokonok is ott voltak és ők mondták. Meg nekem nem volt kedvem beszélgetni meg nevetni a hülyeségeiken mondtam hogy már megyek haza és így ravagjak nekem hogy meddig fogok még ezért a gyerekert sírni mar majdnem neki mentem olyan ideges voltam.. Aztán már anyukám leallitotta őket


2019. szept. 7. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert bunkók.
2019. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sajnalom reszvetem,remelem osszejon es nem lesz problema.

Ne torodj senkivel,ezt aki nem elte at nem erti ugy mint akivel megtortent

2019. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát én a kémiai terhességem után 2 hóbapig teljesen magam alatt voltam, minden erőfeszítésbe került, pedig az volt az ső próbálkozós hónapunk.

11 hét azt jelenti, hogy már 2 hónapja szereted es róla szólt minden gondolatod...

A rokonaidnak elment az eszük. Vagy sose volt gyerekük vagy csak ilyen torz módon tudnak más gyászára reagálni.

2019. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom. De amíg ők nem fognak átesni ezen, nem fognak soha megérteni. Persze ettől függetlenül lehettek volna megértőbbek, eléggé bunkó módon viselkedtek veled. Jobb, ha kerülöd a társaságukat. 2 hónap még nem olyan sok, hogy túl tedd magadat a traumán, megértem, hogy nem tudsz nevetni dolgokon. Adj időt magadnak, hogy feldolgozd a történeteket. Azokkal meg ne foglalkozz, akik nem képesek megérteni az érzéseidet.
2019. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom, hogy ilyenek a rokonaid; próbáld elengedni a véleményüket! 11 hetesen elvetélni szörnyű! Adj időt a gyásznak és a feldolgozásnak! Nem is értem mit vártak tőled kéz hónnap a történtek után! :(
2019. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Részvétem!!


Tegnap megjelent cikk épp a témában


[link]

2019. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Mert érzéketlen bunkók. Viszont a helyedben ilyen érzelmileg nulla emberekkel eleve nem osztottam volna meg a 12. hét előtt, nem érdemlik meg, h egy ennyire bensőséges vàrakozàsban osztozhassanak Veletek. Ezt a kis magzatot Te màr szeretted, talàn màr titkon a babaszobàt is rendezgetted gondolatban, nyugodtan adj időt magadnak arra, h meggyàszold őt. Sajnàlom, hogy àt kellett élned.
2019. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg bunkók! Sokan nem gondolnak még babaként rájuk,amikor ilyen picik. Mi meg már akkor is,amikor még valóban nem babák. Igaz sosem volt vetélésem.Egyszer voltam életemben terhes,született is egy kisfiam,nem is próbálkoztunk sokat de belegondolva, hogy ez megtörtént volna a szivem szakad bele.

A gyászt ezek szerint egyedül kell feldolgoznod.Sajnálom

2019. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Figyu már 9es,nem telefonját vesztette el, hanem a gyerekét, akit mindennél jobban várt...

Igen, tudom, sejtcsomó kutyafüle stb. Akinek van gyereke, pontosan tudja, hogy ez mennyire szr tud lenni.

És lehet visszafogottan is mulatni, nem kell ezt a témát meglovagolni egy családi eseményen. Nálunk biztosan mindenki kerülte volna a témát, legalábbis ilyen szinten nem folytunk volna bele, hiszen nem tudatjuk mennyire érinti mélyen még 2 hónappal azután is az adott személyt.

2019. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom én2019. 06.28. Vetéltem el 11 hetesen átélem amit te mondjuk nállam csak a szűk család tudta de szerencsére nem bánt senki ha gondolod irj rám ha szeretnél beszélgetni lehet eggyütt könnyebben feldolgozzuk :(
2019. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!