Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vérzés nélkül lehetséges...

Vérzés nélkül lehetséges vetélés (kora terhességnél)?

Figyelt kérdés
17.én kellett volna menstruáljak, már 15.-én pozitívat mutatott a teszt, mellfeszules, fajdalom, hányinger, szédülés volt, rossz közérzet, álmosság. De pár napja mindez elmúlt,kivétel a mellem, az tovabbra is duzzadt es fáj. erős derékfájásom volt. Sajnos csak 6.ára kaptam időpontot, honnan tudhatom , hogy volt-e vetélés? A teszt meddig mutat pozitivat vetélés után?

2019. dec. 21. 15:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval hogy mondjam, már nem érzem egyaltalan magam terhesnek, mint ami volt a napokban, csak a mellem faj es duzzadt, de az amugy is erzekeny nagyon.
2019. dec. 21. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy az embrió megáll a fejlődésben de nem indul be a vetélés csak hetek múlva.


De! A tünetekből nem szabad kiindulni. Nekem minden héten volt 1-2-3 tünetmentes napom. Persze én is megijedtem először. De pont jártam orvosnál, minden rendben volt. Másodszor igyekeztem nem rémeket látni, a többi alkalommal kiélveztem, hogy tünetmentes nap van, legalább nem kell kínlódni a hányingerrel.


Honnan tudhatod? Sehonnan :( Bízni kell, hogy minden rendben van. Amíg nincs vérzés, nincs ok aggodalomra!

2019. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. De én sosem éreztem magam terhesnek 2 terhesség alatt sem, semmi tünetem nem volt amóg nem nőtt a hasam. De ha így állsz hozzá szar 9 hónapod lesz, ne ilyenekre gondolj.
2019. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előző terhessegem nagyon rossz volt, vegig fáztam, hanyinger, almossag, mellfájás, es sajnos egy abortuszom is volt
2019. dec. 21. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a tünetek nem jelentenek sok mindent. Ha nincs vérzés, az már jó jel. Nem kell minden tünetből vagy hiányból rosszra gondolni.
2019. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Voltál tegnap dokinál? Minden rendben?
2020. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!