Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi okozhatja, hogy nincs...

Mi okozhatja, hogy nincs peteérés?

Figyelt kérdés
4éve szeretnénk babát voltam már terhes, sajnos mindig elvetéltem! Persze minden vizsgálatot megcsináltunk, ki is derült a baj! Kiderült, hogy gluténérzékeny vagyok és amióta igy eszem nincs peteérésem! Egyszerűen nem értem, csak clostyval volt, de szerintem ez nem normális! Orvos szerint átkell állni a szervezetnek mert ez nem kis változás de kérdem én 7hónapja???már a második dokinál voltam, nemtudom hova mennyek még!ma megyek endokrinologushoz, rendszeresen járok ellenőrzésre! Enyhe IR van, de ez már régtől és mindig volt pém, uh követéssel figyelve! Esetleg valami ötlet?mert mar nemtudom mit csináljak! 😟
2020. máj. 25. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem PCO-m van azért nem szokott lenni peteérésem se. 3 év alatt egyszer se mondta ez a nőgyógyász, pedig neki tudnia kellett volna. Nekem is closty-tól volt mindig. Odakerültem a Kaáli intézetbe, ott mondták, hogy PCO-m van.
2020. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!