Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után normális-...

Missed ab műtét után normális-e és ha igen, mennyi ideig az élénkpiros, bő vérzés?

Figyelt kérdés
Sajnos a műtétet végző orvos (aki bizonyos okok miatt nem az a doki volt, akihez korábban jártam) nem igazán tájékoztatott, altatás után 30 perccel beszaladt a papírokkal, magától semmit nem mondott volna, kómásan meg nem jutott eszembe minden részletre rákérdezni. Már azon vagyok, hogy hívom a kórházat, hogy bemenjünk-e a nagyon bő, élenkpiros vérzéssel.
2020. máj. 29. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Először is nagyon sajnálom! Nekem azt mondta a doki, hogy 5-6 napig lehet vérzés. Ha több mint a menstruációs vér, akkor be kell menni, vagy ha lázad van. Kitartást!
2020. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Hol több, hol kicsit kevesebb, mint a normál menstruációm, ha összességében nézem, akkor kb. annyi, mint egy normál havinál. Egyedül az állaga/színe miatt voltam megijedve, mert az tiszta, élénkpiros, friss vér. Lázam szerencsére nincs.
2020. máj. 29. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is most volt egy ugyanilyen műtétem és én is erősebben vérzek. Nálad már csitult ez a helyzet? Én nem érem el az orvosomat, viszont másik orvoshoz nem akarok még menni. Szia, nekem is most volt egy ugyanilyen műtétem és én is erősebben vérzek. Nálad már csitult ez a helyzet? Én nem érem el az orvosomat, viszont ügyeletre nem akarok még menni. 8.napja erősebb menzeszszerű a vérzésem. Tiszta piros, élénk.
2020. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem most már jobb a helyzet, de 12 napja volt a műtétem. Én végül beszéltem a dokimmal, aki azt kérte menjek be, így voltam a műtéthez képest egy hétre egy uh-n plusz manuális vizsgálaton, kaptam gyógyszert, azzal pár nap alatt javult a helyzet. Továbbra sem vagyok 100%-os, 2 napja gondoltam már mozoghatok kicsit többet, takarítottam és gardróbot pakoltam, de úgy begörcsöltem tőle, hogy mozdulni alig bírtam, és a vérzés is újraindult, de pihenésre nagyon gyorsan elmúlt. Kedden megyek dokihoz, meglátjuk, mit mond.
2020. jún. 7. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor feltétlen pihenj még sokat! Én is fekszem amikor tudok, nekem viszont kedden már dolgoznom kell menni.

Nagyon sajnálom a babádat. Köszönöm, hogy válaszoltál.

2020. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!