Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egyre erősebb hüvelyi vérzés...

Egyre erősebb hüvelyi vérzés és alhasi görcs vetélés jelei?

Figyelt kérdés
5 napja pecsételő hüvelyi vérzésem van. Második napon be mentem nőgyógyászati vizsgálatra és ultrahangra utolsó mensi számolás alapján 7 hetes voltam ultrahangalapjám pedig 5 hetesnek felelt meg a magzat, megállapították hogy nincs a magzatnak szívhangja ezért megkértek hogy menjek vissza 10 nap múlva de ha addig is bármi van akkor menjek be ügyeletre hozájuk. Így is tettem 4.-dik nap reggel erősebb vérzés és erős alhasi görcsök jelentkeztek így délután be mentem. Megvizsgált az orvos ultrahangot csinált. A terhesség még mindig megvolt nem indult be a vetélés ezért haza küldöt és kérte hogy menjek vissza 7 nap múlva. 5 nap reggel a vérben fekete vékony hosszú madzag szerű valamit találtam. Fogalmam sincs hogy ez mi lehet. Egyre erősebb görcsök jelentkeznek és a vérzés is egyre erősebb.

2020. jún. 6. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom csak bemész ügyeletre újra? Sajnálom, szerintem amit leírták az vetélés.
2020. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Menj vissza a kórházba. Igen ez vetélés jele, ha azonnal visszamentél volna esetleg gyógyszerrel megállítható.
2020. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez vetélés, sajnálom. Menj orvoshoz.
2020. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És a vetélés meddig tarhat? Reggeltöl nagyon görcsölök és vérzek is de még mindig semmi.
2020. jún. 6. 14:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos addig nem tudnak mitt csinálni amíg nem kezdődik meg a vetélés. Tegnap amikor be mentem úgyanígy voltam csak gyengébb görcsel és haza küldtek.
2020. jún. 6. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy az orvos nem látott már szívhangot, mondta,hogy menjek be a kórházba és megműtenek. De közben megindult a vérzés, felhívtam az orvos ,és azt mondta,hogy ha nem darabos és nem nagyon erős a vérzés akkor maradhatunk otthon,és ha már nem vérzek menjek vissza kontrollra.
2020. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kétszer vetéltem egyszer majdnem 6 hetes voltam akkor 8 napig véreztem. Másodszorra 10hetes voltam (de kb 2hete nem élt a baba) akkor is kb 8 napig véreztem utána pecsételés volt.
2020. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is majdnem 6 hetesen vetéltem, nagyon fájt a derekam, magamhoz képest erősen véreztem. Maga a vérzés 6 napig tartott (3 nap erős, másik 3 gyengébb) majd még 4 nap pecsételés. 2 hét múlva voltam hüvelyi uh-on, akkor már új méhnyálkahártyát látott a doki.
2020. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most nagyon erős alhasi görcsöm van. Egy időre ki áll aztán újra. Meddig tart a vetélés? Nagyon fájdalmas? Ha el vetéltem el múlik a fájdalom?
2020. jún. 6. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős a görcs akkor be kell menni a kórházba. Nekem 4 napig voltak görcseim,de nem folyamatosan, csak pár órán át, és akkor sem volt olyan erős ,hogy gyógyszert vegyek be, de azért eléggé fájt.
2020. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!