Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hányadik héten és hogyan...

Hányadik héten és hogyan derült ki, hogy méhen kívüli terhességed van? Volt hüvelyi vérzésed?

Figyelt kérdés

Gyógyszeresen vagy műtéttel fejezték be? Hol ágyazódott be? Megmaradt a petevezetéked (ha ott találták meg az embriót)? Mi segített, hogy lelkileg túljuss a baba elvesztésén?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. jún. 20. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt pont a napokban láttam: [link]
2020. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem csütörtökön mütőtek méhen kívüli terhességel.

Először amikor vizsgáltak méhen belül látták a petezsákot. Rá egy pár nap múlva elkezdtem vérezni görcsölni. Orvos rögtön, azt mondta el vetéltem. Magától ki tisztúl. De 2 hét múlva nagyon erősen véreztem még. Jobb oldalon nagyon fájt. Vissza mentem ahol ki derült hogy méhen kívüli terhességem van. Vetek bhcg vért. Igazolta az is. 2 nap múlva meg is műtőtek. Ki vették a jobb petevezetékem. Szét roncsolt teljesen

Tuljutni ezen szerintem az idő ami segít. Szerncsére a párom nagyon sokat segít ebbe.

2020. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hetesen, otthon lettem rosszul. Életmentővel operáltak, majdnem elvéreztem. Jobb vezetőben volt, amit kivettek, mert cafatokra volt szakadva. Mai napig nem tudtam túllépni. Lassan két éve már. Azóta utálom a hasam. Gondolom a nagy heg miatt..
2020. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!