Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés volt másnál...

Spontán vetélés volt másnál görcsölés nélkül, vagy mindig görcsölés is van?

Figyelt kérdés
Péntek óta elég sokat barnázok, ma már véres is a wc papír. Nem sok vér van, de mégis látható. Görcsölés az nincs. Doki azt mondta várjunk péntekig, akkor lesz au UH. Szedem a progeszteront lombik beültetés óta 1000mg. Szedek magnéziumot is. Ma vagyok 5 hét 6 napos, áprilisban volt egy missed ab is, akkor volt hematóma is. Nagyon aggódom, és el vagyok keseredve:-(

2020. aug. 10. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást...

6 lombik programom volt anno, tudom milyen borzalmas az érzés...

Sajnos valószínűleg lehet elment a baba, DE nem biztos!

Nekem mind az 5 alkalommal görcs nélkül ment el, szimplán elkezdtem vérezni...

(Igen, ilyankor roskadtam össze és úgy talált meg a férjem hogy egy kisbaba ruhát szorongatok és sírok)

És ott van a DE a mondatomban. A 6. beültetésnél is véreztem, de kjkor kellett menni ultrahangra, kiderült, ott a baba.


Nagyon, de nagyon szurkolók

2020. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 5hetes,6 naposan ment el a babám,egyébként pont tegnap. Nagyon sajnálom,ami veled történik és tiszta szívemből kívánom,hogy veletek minden rendben legyen.


A kérdésedre válaszolva,nekem semmi bajom,se egy görcs,se egy hasfeszülés,vagy derékfájas,"csak" brutál módon vérzek. Vérezgetéssel indult,majd másnap elöntött. Nálunk már biztosan elment,egyrészt negatív a terhességi tesztem,másfelől már látott orvos és nincs már ott... Kitartást kívánok!!!

2020. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom szörnyű várakozni :(

Én is barnáztam a jelenlegi terhességemmel. Aztán elöntött a vér. A kórházban rám sem néztek, menjek be ha bő és darabos. Szerencsére elmúlt magától, és mostmár 14 hetes vagyok. Kitartás!!!!

2020. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nekünk ez a 3. lombikunk. Az első nem sikerült, de akkor is barnáztam. 2. sikerült, de hematóma miatt barnáztam, elkezdett felszívódni, mentem konrollra, ott derült ki, hogy leállt a szíve. Semmi görcs nem volt, hányinger ugyanúgy megmaradt. Most pedig megint ez a barnázás/vérzés:-(

Nagyon erős vagy első válaszoló, hogy 6 lombikon voltál. Sajnálom, hogy ilyen nehezen ment. Gratulálok, hogy sikerült :-)

Sajnálom 2. válaszoló:-( részvétem. Nagyon friss ez még neked akkor. Én is gondoltam a tesztre, de úgy tudom hcg még maradhat, és akkor az is felesleges reményt adna.

Örülök 3. válaszoló, hogy nálatok jól alakult. Még azért én is reménykedek, hátha csak hematóma megint, vagy valami ér. Csak lenne már péntek, hogy kiderüljön, és ne ez a bizonytalanság lenne:-(

2020. aug. 10. 15:56
 5/15 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok. A teszt 2naponta feleződik,ha halványodott jóval az első tesztedhez képest,akkor azt hiszem nem sok remény van :(

Írd meg majd,hogy mi lett veletek,de addig is így ismeretlenül is gondolok rátok és kitartást kívánok!

2020. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem nem veszek tesztet, mert az se biztos. Inkább a vérvétel mondaná meg biztosabban. Számolom vissza a napokat péntekig. Ma már előjött a stressztől egy negyed órás sírás is:-( Férjem még bizakodó, nekem ez nehezebben megy. Ráadásul be se jöhet majd az intézetbe, jobb lenne ha ő is mellettem lehetne:-(

Megírom majd, köszi a szurkolást!

2020. aug. 11. 13:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor 6hetesen vetéltem el akkor annyira enyhe görcsöm volt (csak pár órán át),hogy én azt nem is mondanám görcsnek. De amikor a 10ik héten vetéltem el ott nagyon görcsöltem.
2020. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tobbszoros vetelokeny mondom, hogy ne ad fel es kirartas! Volt oltan spontan vetelesem aminel vegig gorcsoltem es barnaztam, viszont volt oltan is amikor senmi elojel nem volt csak a nagy semmibol elontott a ver. AZ 5-ik terhessegem vegzodott sikeresen es most van egy gyonyoru 9 honapos fiam.
2020. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én azóta se görcsölök, ezt próbálom pozitívként felfogni. Csak legutóbb meg úgy lett missed ab, hogy semmi tünet se volt. Azért aggódom nagyon a sok barnázás miatt, mert legutóbb amikor hematóma miatt kórházban voltam, egyfolytában azt hallgattam a dokiktól, hogy a vér bármikor kimoshatja az embriót:-( Nagyon sajnálom, hogy ilyen sokszor megtörtént veled, de gratulálok a kisfiadhoz:-) Nagyon jó hír, hogy jól végződött:-)
2020. aug. 12. 08:44
 10/15 anonim ***** válasza:

8as vagyok, koszonom szepen! Barmi van ne aggodj, a fiammal is barnaztam, szinte egesz terhesseg alatt gorcsolgetem, sokszor fajt a hasam es most megis nyugodtan alszik az agyaban.

Te ismered a tested, erezni fogod ha baj van, biz az osztoneidben

2020. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!