Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknél vetélés miatt kiderült...

Akiknél vetélés miatt kiderült a munkahelyen, hogy babát tevrveztek, mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés

Nyilván arra gondolok, ha valakinek kórházba kellett mennie vagy valamiképpen kiderült.


Kirúgtak utána, mert kiderült, hogy rajta vagytok a babán?



2020. aug. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem vetéltem el de nyíltan megmondtam, hogy babát szeretnénk. Onnantól kezdve mindenki megváltozott. Bunkó volt mindenki mert telephelyvezető helyettes voltam. Nem könnyű pótolni a munkámat. Onnantól szemétkedett a főnökség rendesen. Olyan melókat kaptam ami totál szivatós volt. 9 hetes kpromban. Kiírt az orvos. Fizikailag és mentálisan nem bírtam. Undorító emberek vannak sajnos...
2020. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Engem elküldtek.

Pár hét múlva rám kentek egy hibát, amit nem is én vétetem. De ellenkezni nem lett volna értelme, tudtam mi volt a valódi ok.De

2020. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Kolléganőm volt így, de nálunk ez egyáltalán nem volt "gond". Volt akit szülés után is visszavettünk pár hónapra, amikor már várta a következőt, családbarát munkahelyeim voltak csak eddig szerencsére.
2020. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is kolleganő volt így, senki nem szivatta, vagy bántotta, emiatt egy percig se kellett veszélyben éreznie a munkáját.
2020. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan, aki őszintén sajnálta, hogy elment a baba, volt aki kárörvendett, volt aki nem foglalkozott vele. Rá egy évre terhes lettem, most gyesen vagyok, 7 hónapos a babám, tárt karokkal várnak vissza. Van egy kolléganőm, aki 3 hónapos terhes volt, amikor felvették. Jóarc főnökeink vannak 😊
2020. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!