Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után milyen vizsgálato...

Vetélés után milyen vizsgálatokat végeznek?

Figyelt kérdés
Légy szíves, az összeset sorold fel, amiről tudsz. Köszi!

2020. okt. 14. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Kaáli intézetben kaptam egy papírt ha valaki sokszorosan elvetél akkor miket érdemes nézetni, hátha segítség neked is:

1.immunológiai infertilitás panel III

2.spermium ellenes antitest

3.foszfatidil inozitol ellenes antitest

4.lupus anticoaguláns

5.D3 vitaminszint

6.TSH, FT3, FT4

7.inzulin rezisztencia/cukorterhelés vizsgálata (3pontos)

8.Nk arány és funkcióTh1/Th2 irányultság vizsgálata

9.prolaktin szint-ha ez magas endocrinologiai vizsgálat

10. AMH

11. Thrombosis genetikai panel (Leiden, protrombin gén, PAI-1, MTHFR)

2020. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért lehet buta kérdés de nem értek hozzá és sajnos lehet szükségem lesz erre nekem is, de ezek közül mit tud megcsinálni a háziorvos? Mármint ha náluk van vérvétel, akkor mi az amit úgymond köteles megcsinálni ha ezzel megyek oda?
2020. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: a D vitaminszintet lehet meg tudja nézetni, de többit biztosan nem. Mi magánúton csináltattuk meg ezek nagyrészét. Valamit TB-re is meg lehet csináltatni, de valamelyik csak fizetősen megoldható. Immunológus valamit meg tud csináltatni ezekből. Ami biztos fizetős: AMH, Nk arány és funkcióTh1/Th2 irányultság vizsgálata. Nőgyógyász tudja a prolaktin szintet. Mi Synlabnál csináltunk sok vizsgálatot, így nem tudom mindet leírni melyik orvos adja a beutalót.
2020. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod, sokba kerültek ezek gondolom. Sikerült nektek a baba azóta?
2020. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt olcsó, de gyorsabb volt így. Összeget nem tudok írni, már nem emlékszem pontosan. Nk arány és funkcióTh1/Th2 irányultság vizsgálata: ezt most fogjuk csináltatni a G1 intézetbe. Egy csomagot választottunk amiben több minden van, ez 135.000 Ft lesz. Ha TB-sen akarod az több hónap amíg eljutsz oda, ráadásul mivel van ez a vírus, lehet nem is úgy foglalkoznak veled. Én pl a cukorterhelést tavaly akartam TB-sen csináltatni (ekkor még nem volt vírus), és 5 hónap múlva kaptam volna időpontot. Ráadásul már telefonon kötözködött velem a hölgy, hogy nem én mondom meg milyen vizsgálatot akarok, hanem ha majd a doki úgy dönt. Ezek után inkább a Synlab-nál fizettem.
2020. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt a válaszból. Sajnos még nem sikerült a baba😔
2020. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!