Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után első...

Missed ab műtét után első menstruáció normális mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Szeptemberben volt a műtétem (6 hete), már voltam kontrollon is (minden rendben volt). 3 napja barnás darabok jönnek ki, és néha minimálisan véres a wc papír (de nagyon halványan). Nem tudom eldönteni, hogy ez már menstruáció, vagy csak előjele esetleg (de nem volt ilyen sose). Középidőben mennem kellene vizsgálatra azért jó lenne tudni. Érdekelne másnál hogyan volt műtét után.

2020. okt. 27. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki h maga a műtét utáni vérzés már egy menstruáció és utána majd szépen beáll. Nekem ugyanúgy kb 4 hét volt mint anno hogy megjött utána bár ha jól emlékszem nekem rendes vérzés volt.


de ha nagyon nem tudod eldönteni akkor mindenképp konzultálj a dokiddal inkább nézzen rád feleslegesen minthogy valami gond legyen. ☺️

2020. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!