Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan csak ennyi...

Missed ab utan csak ennyi vérzés, illetve fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap műtöttek, volt egy terhességem, üres petezsákkal.


Orvost annyira láttam, hogy megultrahangoztak. Utana semmi... a nőverek adták oda a zárót, ők engedtek haza. Tájékoztatást szó szerint nem kaptam, a zárón van annyi, hogy 6 hét múlva kontroll javasolt.


Tegnap a műtét olyan 1óra fele volt délután. Akkor utana nagyon görcsölt a hasam, ez estére el is múlt.

Ma nagyon fura érzést érzek alul a hasamban. Fáj, de annyira nem vészesen. Gondolom, hogy ott megpiszkálták, ez annak a hatása lehet. Szültem már, masfél éve, akkor sem fájt így (mondjuk a kettőt lehet kár összehasonlítani)

Illetve a neten mindenhol azt olvasom, átlagban 2 hét vérzés. Ma már nekem semmi nincs. Ez vajon normális lehet?

A kórházba visszamenni nem akarok, amilyen ellátást, tájékoztatást kaptam, oda nem szívesen teszem be a lábam ezek után. Magandoki pedig nincs, aki ilyen gyorsan fogadna.


2020. okt. 30. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 8 hetes terhesség ért véget vetéléssel.

Nagyon enyhe fájdalmam volt még a műtét délutánján,vérzés normális volt,majd másnapra elég volt egy tisztasági betét is,csak cseppek jöttek. Úgyhogy sztem normális hogy nem vérzel már.

Nekem 2 hét múlva kellett kontrollra mennem.

A vetélésem idején a kislányom 8 hós volt,de olyan fájdalmaim nem voltak amiket írsz.

Mivel nekem erős vérrel indukt meg a vetélés így én kaptam bőven tájékoztatást mert szóba került az is hogy kapok vért.

Ha kórházba nem is szeretnél visszamenni emiatt,esetleg védőnővel beszélj.

2020. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Védőnőhöz nem mennék, vele is fura a viszonyunk. Fiamat is csak akkor vittem, amikor tényleg muszáj volt. Ellenszenves egy nő...

Elmegyek majd magán dokihoz, jobbat nem tudok.

Érdekes, hogy Nálatok 2 hét, a neten 3at olvasok nagyon sok helyen, itt meg 6 hetet írtak. Szülés után, ahol a gyerek távozasa konkrétan egy rombolást végzett a testemen, ott volt 6 hét. Ez ahhoz képest egy pirinyó eljaras volt. Szerintem. De ez csak az én véleményem.

2020. okt. 30. 14:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!