Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét utáni tapaszta...

Missed ab műtét utáni tapasztalatok. Kinek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pecsételő vérzés, alvadt vér darabok,enyhe görcs, fáradság. Kinek milyen volt. Orvosok mit mondtál mire kell figyelni. Válaszokat előre is köszönöm.
2020. nov. 1. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly szeptember végén volt vetélésem műszeres befejezéssel. Pontosan nem emlékszem, meddig vérezgettem, de kb. 2 hétig, viszont arra igen, hogy iszonyatosan sokáig voltam fizikailag hulla. Nem simán kimerült, egyszerűen létezni sem volt energiám. Vasat ajánlottak (a multivitaminok mellett), az talán segített valamit, de 2-3 hónap volt, mire nagyjából helyrerázódtam. Görcsök abszolút nem voltak, semmi fájdalom nem jelentkezett. Úgy 5 héttel a műtét után jött meg először a menzeszem, és utána fél évre lerövidült az addig 28-31 napos ciklusom 21-23 naposra. Már minden vitamint bevetettem, az orvosom épp felírta a Clostilbegytet, mikor spontán teherbe estem.
2020. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 volt, mindkettő másmilyen volt. Az elsőnél műtét után nagyon enyhén véreztem, elég volt tisztasági. Egy hétre rá 3 napig véreztem, de gyengébben mint egy menstruáció. Még kb 1 hétig barnáztam.

Másodiknál 1 hétig fájt a hasam alul. Nagyon enyhe vérzés volt két és fél hétig, elég volt tisztasági. Sok alvadt vér darab jött.

Doki azt mondta ha ömlik a vér(jobban mint egy menszesz), vagy láz van akkor vissza kell menni.

2020. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hetes elhalt terhesség után volt műszeres befejezésem. Kb 2 napig volt utána erősebb vérzés (de azért Always betét simán elég volt hozzá, szóval semmi drámai), és pár napig amolyan pöttyözős. 1 napig feküdtem otthon, pihentem, de aztán ment tovább az élet. Nekem darabok nem voltak, és különösebb fájdalmaim sem, szerencsére.

Azt mondták, láz, görcsök, hányás stb esetén azonnal visszamenni a kórházba, egyéb esetben pedig 6 héttel később jelentkezzek kontrollra a nőgyógyászomnál.

Kb 1 hónappal később jött meg a menstruációm, rendes, 28-29 napos ciklusokkal.

Nem volt könnyű, de kivártuk a 3 hónap regenerálódást, ezután pedig azonnal teherbe estem :)

2020. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!