Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szabálytalan petezsák után...

Szabálytalan petezsák után beindul magától a vetélés vagy missed ab lesz és műtét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha beindul a vetélés és tökéletesen kiürül a méh akkor nem műtenek, de csinálhatnak kaparást, ezt az orvos dönti el vizsgálatok után. Viszont misseb ad, vagyis abbamard vetélés következtében mindig van műtét, mert nem lökődik ki az elhalt pete.

Sajnálom, ha ilyesmiben van részed. Nekem is volt 2 éve missed ab. Nem a legjobb dolog.

2015. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet, hogy nem volt világos a kérdés. Szóval hogy kinél indult be magától a vetélés, és kinél kellett végül műtét ilyen esetben. Köszi
2015. febr. 23. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem indult be, majdnem 4 hetig. Az elejen arra vartak (7 het utan), hatha csak kesobb fogant, azert ures a petezsak. De sajnos nem lett benne baba. 10 heten mutottek, a 9 heten mar szabalytalan volt a petezsak.
2015. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen még volt szívhang,10 hetesen elkezdtem vérezni.Uh-n már szabálytalan volt a petezsák,haza se engedtek a kórházból,másnap megműtöttek.Pont mára voltam kiírva szegénykémmel.
2015. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Utolsó, neked az elején is szabálytalan volt a petezsák, vagy akkor még minden rendben volt?
2015. febr. 23. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem,az elején még szabályos volt.Azt mondta a doki,hogy akkor lesz szabálytalan ha már baj van.
2015. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nálam már a legelején (6.hét)is szabálytalannak látszódott a petezsák, majd nagyon keveset nőtt csak a magzat, egyszer láttuk dobogni a szívét, de végig szabálytalan volt a petezsák, végül missed ab. műtéttel, aztán bent maradt kis szövet úgyhogy rá 2 héttel még 1 műtét...

2015. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk is szabálytalan volt a petezsák,az orvos közölte is,hogy nem biztos hogy megmarad,ne éljük bele magunkat.ez volt 6.héten.volt már szívhang akkor.8.hétre gyönyörű kerek lett,véreztem ugyan,de nagyon szerettük és beszéltünk hozzá,hogy maradjon velünk.2,5 éves egészséges kislány.9.héttől hibátlan álomterhességgel!
2015. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem magától beindult végül, nem volt szükség műtétre.
2015. márc. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!