Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan azonnal új...

Missed ab utan azonnal új terhesség?

Figyelt kérdés
Missed ab óta holnap kellene megjojjon a menzeszemnek. De eddig semmi jele. Őszintén nem érzek semmi elő jelet, hogy még fog jönni. Ilyenkor mindig már előtte egy héttel fájni szokott a cicim. Viszont ma mosogatás közben eléggé el kapott a hányinger, ami nem szokásos. Műtét utáni kontrollon minden rendben volt, és azt mondta a doki nyugodtan próbálkoztunk újra, hisz ilyenkor a úgyis könnyebben sikerül. Remélem nagyon hogy sikerült mert nagyon szerettük volna a babankat, talán egy új baba érkezése betoltheti ezt a hatalmas űrt és fájdalmat. Az lenne a kérdésem aki azonnal teherbe esett azoknak minden rendben ment utána?

2020. nov. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem rendben ment, de mivel progeszteron hiány miatt is lehetett a vetélés, amint kiderült az új terhesség rögtön szedtem progeszteron pótlót.
2020. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 6 hetes kontrollra már terhesen mentem vissza, ilyenkor hamar sikerül. Minden rendben volt és most is. Most vagyok 32 hetes.
2020. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök, ezeknek a jó híreknek. Nektek nagyon gratulálok. Az lenne még a kérdésem, hogy ilyenkor, hogy zajlik? Mikor mentetek újra dokihoz? Azonnal volt szivhang stb? Nagyon szeretném a babát, de már előre félek, a sok stressztől. Ti nem feltétek kicsit?
2020. nov. 2. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugye egyből mentem, de semmit se látott, de adott progit. Ujra visszahívott, akkor csak üres petezsák volt. Harmadjára mentem vissza akkor már volt szívhang is.
2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De nagyon féltem, de muszáj a jóra gondolni. Nem szabad csak a rosszra mert az meg végképp nem tesz jót.
2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Nekem is úgy vlt, mint a 4-esnek.

Az egész terhességet végigaggódtam sajnos. De ez annak is volt köszönhető, h.idén tavasszal ugye sehova se mentem nagyon a covid miatt. Emiatt nem tudtam átbeszélni a félelmeimet pl.a védőnővel (csak telefonon fogadott), barátnőkkel stb..csak magamban kattogtam meg a férjemnek panaszkodtam időnként.

Szerintem kicsit elkapott az enyhe depresszió is az ingerszegény környezet miatt.

Az volt a szerencsém, hogy a dokimat el tudtam érni, ha kérdésem volt.

2020. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is biztosan végig aggodnek, ha sikerülne. Az az igazság, amiatt azonnal mennek orvoshoz hátha kell valami gyógyszer, ami segít meg tartani a terhességet, viszont, ha tehetném akkor még nem mennek csak mondjuk kB 7 hetesen,hogy azonnal halljam a szivhangot. Most aminek sajnos missed ab lett a vége, ugyanígy jártam korán mentem mert 5 évig nem estem teherbe. Először ugye csak sejthető petezsak vissza egy hét múlva. 10mm petezsak, újabb egy hét akkor 15mm petezsak üresen, majd újabb egy hét akkor látszott a baba is bár nagyon pici volt, és gyenge volt a szivcsopulzalas. Újabb egy hét amikor ugyanis elmondta a doki nem fejlődik a baba és műtéttel kell befejezni mert akkor már mensi szerint 9hetes elmultam. Szóval ha hamar mennek és nem látszódnak azonnal ezek jutnának eszembe hogy újra ezen kell e atmenjek és azért valljuk be ez nem egy két nap hanem hetek, kétségbe esve aggódva. Borzalmas volt főleg úgy hogy a műtét előtti héten láttuk először hogy ott a baba és van szivhang is. Ki sit megnyugodtam majd a következő héten közölték, hogy nem marad velünk. De igyekszem a legjobbra gondolni, bár most már gorcsolgetek, lehet még fog jönni. Mondjuk azért egy mensinek örülnék, hogy rendesen felepuljek, és remélem a következő hónapban már nem jön meg. Bár már azt se bánnám ha most se jönne meg. De azért nyugodtabb lennék ha lenne egy mensi.
2020. nov. 3. 13:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma megjőt sajnos a menzeszem :( remélem a következő hónap, már sikeres lesz.
2020. nov. 4. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Írass fel progit váltsd ki, semmi baja nincs, ha pozi lesz a teszt akkor meg elkezded szedni és nem kell korán elmenned. Ezt megtudod szerintem így beszélni a dokival.
2020. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!