Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után 2 héttel kaptam...

Vetélés után 2 héttel kaptam időpontot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Volt egy itthon vetélésem ami szépen lezajlott 4 napja.

Nincsenek panaszaim. Vérzésem még van, de már az is sokkal kevesebb. Van mikor rózsaszínes van hogy elég sötét barna, nem tudom ennek van e jelentősége.

Külföldön élek és van egy magyar fogadott nőgyógyászom aki a 2 héttel későbbre 16.ára adott nekem időpontot. Azt mondta ha nincs erős vérzésem és lázam elég akkor mennem, hátha addigra elmúlik ez a kis vérzésem is.

A kérdésem az lenne, hogy nem lesz baj, hogy csak 2 hét múlva kell mennem?

Vagy ez így normális?

Első babám lett volna, sajna teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren.

Nincs panaszok, sem erős vérzésem vagy lázam. Néha enyhe görcseim vannak, vagy émelygés, de gondolom ez még természetes.


2020. nov. 5. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Korai vetélés volt? Amúgy igen, normális. De ha aggódsz, akkor kihagyod a magánrendelést és besétálsz a kórházba.
2020. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz baj. Te legalább kaptál időpontot...

Igaz nekem művi befejezés volt csütörtökön, pont 1 hete. Azt mondták, ha lázam van, vagy erős vérzés, vagy darabos vérzés, akkor menjek vissza. Szombaton hüvelykujjamnyi darabkák potyogtak belőlem, 38,2 volt a lázam. Mentem a kórházba, nagyon megijedtem. Majd hazazavartak, mert biztos covidos vagyok, azért van lázam. Menjek majd a 6hetes kontrollra, ott majd megnéznek. Telefonon kerni akartam időpontot, mahd közölték nem lesz kontroll, mert nincs rá kapacitásuk. Csak és kizárólag a terhesekkel foglalkoznak, a többi ráér... megyei, egyetemi oktató kórház...

Azt már le sem írom, ahogy a műtét napján bántak velem. Egyszerűen borzalmas, megalázó, vérlázító...

2020. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, akkor nem lesz baj. Amúgy igen, ami most megy az egy vicc. Én is vetéltem nem rég kétszer is. Első alkalommal vérzésnél elküldtek mondván nem az ő dolguk... Menjek időpontért szakrendelésre. Ugye ha vérzik egy kismama, jobb ha ügyeletre sietsz és oda nem engedtek. Másodiknál meg hiába kértem hogy uhval is nézzenek meg, kitisztultam e rendesen, nem tették meg. Pedig számomra megnyugtatóbb lett volna a biztos tudat.
2020. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!