Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 3 héttel enyhe...

Missed ab után 3 héttel enyhe vérzés? Többi lent...

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 héttel ezelőtt volt egy missed ab műtétem. 1 héten enyhe vérzés majd utána 3 nap nagyon erős vérzésem darabos is volt. Egy betét max 1 óráig volt elég. Voltam akkor orvosnál kaptam meh osszehuzo cseppeket és antibiotikumot. Majd rá 1 héttel az az a műtét után 2.heten voltam kontroll vizsgálaton minden rendbe volt. Házas élet engedélyezve lett már akkor csak barnaztam. Párommal együtt is voltunk azóta 2x. Most 2-3 napja megint van enyhe piros vérzésem de az orvosom át nem tudom élérni. Valaki tapasztalt már ilyet? Ez még nem az első menstruációm ugye?
2020. nov. 17. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem már az fura hogy két hét után hívott be téged a doki kontrollra... És máris élhettél szexuális életet. Annyi idő alatt nem hiszem hogy regenerálódsz.

Nekem missed ab után 6 hét után volt kontroll mert megkellett várni a kövi mensit.

Lehet az együttlét tett be neked de majd a dokid megmondja...

2020. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A műtét után volt olyan heves vérzésed? Nekem vetélés közben sem volt egy betét tele. És a doki azt mondta, hogy akkor hívnom kell, ha ilyesmi megtörténne, mert az már túl sok. Fura, hogy műtét után történt. Ha jól értelmezem persze.


Nekem miután elállt a vérzés kellett kontrollra mennem (kb. másfél hétig véreztem). De én természetesen vetéltem.


Nem hinném, hogy menstruáció. 3 hete volt a műtét és utána még véreztél egy darabig. Ez túl korai lenne. 4-6 hét. Nekem kb

3,5 volt. Tehát 3,5 héttel a vetélés után, amikor már semmilyen vérzésem, barnázásom nem volt és az UH is kimutatta, hogy kitisztultam.

2020. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 hete volt missed ab-om. Nekem akkor azt mondták, ha nagyon vérzek, vagy darabos, akkor irány vissza, az gáz.

Nekem is 2 hét után volt kontroll, mindent rendben találtak, mehetett a házas élet, illetve ujra belefogtunk a babába is.

Nekem 5hetes terhesség volt, üres petezsákkal, 7hetes lettem volna mikor műtöttek. Azt mindta az orvos, minél kisebb a terhesség, annál elöbb lehet újra minden.

Én sos visszamennék a helyedben. Nekem a műtét után össz vissz 3nap barnás folyásom volt, és ennyi...

2020. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!