Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után vagyok 2...

Missed ab után vagyok 2 héttel, már 1. héten elállt a vérzés, de vannak fura tüneteim. Puffadás (nagyon erőteljes), és ma meg szurkál a petefészkem körül. Létezik, hogy máris peteérésem van és azt érzem kicsit talán erősebben mint eddig?

Figyelt kérdés

Júli. 20.án sajnos összeesett a petezsák, előtte 1 hétig pecsételtem, és sajnos hiába használtam már a Utragestant, erősödött a vérzés, ezért befektettek a kórházba ahol elvetéltem, de sajnos csak részlegesen ezért műteni kellett!


Ultrahang szerint 6 hetes volt a terhesség, utolsó menszitől számolva 8 hetes, a műtétes papírra meg 7 hetes volt írva.. Már az elején tudtam, hogy késői peteérésem lehetett, ezért is sokáig nem láttak semmit..


Az elszomorító az volt a dologban, hogy amíg be nem feküdtem a kórházba, addig csak petezsákra hasonlító képletet láttak, és ahogy befeküdtem, már határozottan petezsák volt 5 mm-es, amit napról napra nőtt egy mm-t... végül 7 mm-nél már nem nőtt tovább! Ezért bíztam annyira, hogy nem lesz semmit baj.


Igazából nem nagyon volt időm beleélni magam, mert igaz előtte minden másnap vérvételre és ultrahangra jártam, de nem láttak semmit sokáig, ezért még a szívhang se volt meg mikor elvetéltem..


A műtét után fájt a méhem nagyon! Gondolom a tágítás miatt, mert még nem szültem. De az egy-két óra múlva elmúlt! Még a műtét után kb. 5 napig vérezgettem, de nagyon gyengén..


Azóta iszonyatosan puffadok, és ma meg olyan szurkáló érzésem van a petefészkem körül, lehet hogy peteérés vagy komplikáció?


Nem szeretném, hogy a következőnél bármi gond legyen ezért is aggódok most mindenen, meg még nem estem át ilyen műtéten úgyhogy ne haragudjatok a tudatlanságom miatt!


Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 3. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos én is átestem már egyszer ezen a szőrnyű műtéten,de annyit tudok mondani,h nekem semmi ilyen panaszom nem volt! H peteérésed lenne? Hát nem tudom,de javaslom menj el nőgyógyászhoz. Biztos ami biztos alapon. És egy jó tanács, ha babát szeretnétek,várjatok min.6 hónapot,max.1 évet! Én is egy évre rá lettem terhes,most vagyok 32 hetes. Mégha hosszúnak is tünik ez az idő,megéri várni,minth ismét baj legyen!
2012. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Úgy gondolom, ha nem múlik el a hétvégén a fájdalom akkor hétfőn az orvosnál kezdek! Köszönöm még egyszer!
2012. aug. 3. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt puffadás, meg fájt a bal petefészkem, kitapintottam és meg is volt nagyobbodva. Van olyan ciszta, ami a terhesség alatt alakul ki, nagyrészt semmi gond nincs vele, és a következő menzesszel el is tünik. Én már nem érzem, szóval remélhetőleg felszivódott.
2012. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hála Istennek csak azon az egy napon éreztem ezeket, szóval én arra gyanakszom, hogy peteérésem volt, és ennek nagyon örülök mert akkor szépen regenerálódik a méhem... :D
2012. aug. 8. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán most érzékenyebb a méhed, és ezért érzed a peteérést is.

Ma nekem is fájdogált a bal oldalon, talán nálam is ez lehet.

Sok sikert a következő terhességhez, és biztos minden rendben lesz.

2012. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, és mivel tegnapelőtt voltam ultrahangon és találtak szabad folyadékot ezért most már tuti, hogy peteérés volt!! :) Neked is sok sikert!
2012. aug. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!