Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3hetet kesett a mensim Minden...

3hetet kesett a mensim Minden jelem megvolt, Hanyinger, Szedules, Hasszurkalodas.. (Nem vedekeztunk!) Nem teszteltem egyik ejjel kemeny hasigorcsokre ebredtem hanytam Masnap pecsetelo verzesem volt egesznap Ra 3-4napra megjott veteles lehetett?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem fert bele a kerdesbe, de Antibiotikumot szedtem 1hetig..
2020. dec. 3. 12:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így látatlanban nem fogjuk tudni megválaszolni, de a fentiek alapján komoly esély van rá, igen.

3 hét késés azért nem akármi, mindenképpen jelent valamit, és szerintem 1 hét antibiotikum önmagában mem borítja meg ennyire a ciklust.

Én sürgősen elmennék nőgyógyászhoz, mert csak ő fogja tudni megállapítani (ultrahanggal), hogy 1. vetélés volt-e, 2. kiürült-e minden, aminek ki kellett.

Ha ezzel felhívod a lakhely szerinti rendelőt, szerintem soron kívül, (vagy legalábbis néhány napon belül) fogadnak.

2020. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. De három hét késésnél hogy nem csináltál tesztet?


Mikor jött meg? Ha ma, tegnap, akkor egy hcg tesztet én csinálnék, az kimutatja még, ha terhes vagy/voltál.

2020. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!