Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vérvételből meg tudnak állapít...

Vérvételből meg tudnak állapítani vetélést?

Figyelt kérdés

8. hétben vagyok, múlt héten voltam ultrahangon, ahol mondták, hogy van szívhang. Az orvos elküldött vérvéletre, mert régen voltam, és most jött az eredmény, diagnózis missed abortion. Úgy látom, minden a normális tartományba esik, kivéve egy, a teljes vaskötő kapacitás, ami magasabb, de azt olvastam, hogy a terhességtől lehet.

Vérvételből tényleg látni lehet, hogy missed abr.-ról van szó? Nem csak ultrahangon, ha esetleg már nincs szívhang? Nem értem!



2020. dec. 19. 06:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Most ezt a kérdést nem értem.

Addig stimt, hogy 8hetes terhes vagy, van is szivhang.

Laborba el lettél küldve, mert rég voltál (első trimeszterben van kötelező labor)


A többi része írásodnak számomra értelmezhetetlen. Hova és ki írta, a missed-et? Vagy ez most micsoda? Egyáltalán a missed ab fogalmával képbe vagy?

2020. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, képben vagyok, köszönöm.

Ügyfélkapun kaptam az eredményt, és ahol fel vannak sorolva a dokumentumok, náluk diagnózis is szerepel. A vérvétel leletének diagnózisához van írva az, hogy missed abortion.

2020. dec. 19. 07:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Pontosítok, fődiagnózis: Missed abortion (o0210)
2020. dec. 19. 07:58
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Hm. Bocsi, nem kioktatni akartalak kioktatni.

"Vérvételből tényleg látni lehet, hogy missed abr.-ról van szó?"

Csak ez a mondatod bezavart. Mert a missed ab egy műtét. Egy művi befejezés. Ezt vérvételből hogy lehetne látni? Nem láttam az összefüggést.


Ha 8hetes vagy. Az utolsó uh-n minden rendben volt, akkor én nem aggodnék.

Ez meg egy elírás, vagy nem is tudom minek nevezzem. Pont tegnap akadtam ki ilyenen en is. Férjem ügyfelkapuját nézegettem, ugyan azt a részt amit te említesz. Férjemnek volt egy tüdőembóliája, és fődiagnózisnak a szívelégtelenség van megjelölve az egyik helyen, a másikon pedig a vakbél gyanú?! Azt írnak amit akarnak kb..


De nyugi. Egy vérvételből nem derül ki semmi. Főleg nem ilyen.

Gondolom 12hetesen mész legközelebb. Addig próbálj meg nem idegeskedni, minden rendben lesz.

2020. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
A missed ab egy műtét, ez nem lehet egy vérvétel diagnózisa. Akkor látszik vérvételen eredményén a vetélés, ha néhány nap különbséggel hcg-t néznek és csökken az érték.
2020. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Eliras lehet. Ezert sem jo a 12. het elott panasentesseg eseten orvoshoz menni, ha nem muszaj.
2020. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6os!

Nem volt panasza, vérvételre kellett mennie, mert kötelező!

Ez a muszáj kategória...

2020. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

7-es, nincs kotelezo vizsgalat, a kiskonyvben kotelezokent felsoroltak kotelezoen felajanlandoak, tehat ha kered, kotelezo nekik elvegezni, nem neked kotelezo elmenned rajuk.

[link]

2020. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8as!

Csak nem te vagy a hagyjuk ki a védőnőt kérdés aktivistája is!

🤣🤣

2020. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Miert kellene kihagynia a vedonot? Muti a kerdest.
2020. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!