Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvételből meg lehet állapíta...

Vérvételből meg lehet állapítani hogy a babám beteg-e? (genetika) Feltétlen szükséges az átszúrás? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szíja!Azt nem írtad hányadik hétben jársz!?Szóval ha 12-dikbe akkor nem késő még egy integrált tesztet csináltatnod!Ha az pozitiv akkor kell meg csináltatni a magzatvíz vételt.Írok egy weblap címet,érdemes ott olvasgatnod. [link]
2008. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A te véredből nem tudják az ő genetikáját megmondani. A magzatvízben viszont lebegnek sejtjei amelyek már alkalmasak a vizsgálatra.
2008. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magzatvízvételnek csak akkor van "értelme", ha rossz eredmény esetén nem vállalja a babát valaki. Nekem pocsék lett az AFP-m, de nem akartam magzatvízvételt, mert nem változtatott volna semmin, az én kisbabám lett volna betegen is (szerencsére makkegészséges lett.)
2008. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most derült ki hogy kismama vagyok kb 7 hetes.

Két kisbabámat veszítettem el. Kisfiam 22 hetesen meg kellett szülnöm,nem tudták megállapítani hogy fejlődési vagy genetikai rendellenesség. Azt mondták kár bármiféle genetika, hisz ezt a fajta betegséget nem mutatja ki.

Egy év múlva ismét babát vártam. 8 hétig volt velem, elvetéltem. Okokat nem ismerjük. :(

Orvosom szerint a következő terhességnél genetikai vizsgálat. De nagyon félek hogy itt is elvetélek, hiszen ez is benne van a pakliban. Mindig azt mondták, nem lesz semmi baj, KICSI AZ ESÉLY hogy baj legyen. Eddig ez az esély mindig bejött. Hát ez az én nagy bánatom.

Bizzam a sorsra?

2008. jún. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!